Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ti találkoztatok internetes...

Ha ti találkoztatok internetes fórumokon velük, milyenek a feminácik? Miket mondanak ami annyira felháborító?

Figyelt kérdés
Ja és szerintetek milyenek az incelekhez képest? Rosszabbak?
2023. szept. 16. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Olyan hírt még nem láttam hogy femináci, femináciként önazonosítva, gyilkol férfiakat. Olyat hogy incel, incelként nőket, igen.


Szerintem egyértelműen rosszabbak.

2023. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Kimondottan ilyen fórumról nem tudok, max lolcow, bár ott pontosabban femcelek vannak leginkább, femináci pedig gyakorlatilag bárki, aki az észszerű feminizmuson túllépve radikális feminista fanatikussá züllik. Szóval twitteren a nők nagy része, mondjuk.


#2 Valerie Solanas, Aileen Wuornos

2023. szept. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Egy modernkori feminista egyenlő egy incellel. Mind a kettő taszító és nem egészséges. Talán rosszabbnak a feminácikat mondanám manapság, mert hiába több erőszakos bűncselekmény köthető az incelekhez, a modernkori feministák több ember életét befolyásolják az abnormális követelőzéseikkel és teóriáikkal (pl wage gap, pink tax). Ha az 1960-as években kérdeznek meg, azt mondtam volna hogy én is feminista vagyok, mert hiszek az egyenlő esélyekben, de sajnos mára a mainstream feminizmus már rég nem erről szól. Egyenlő esélyek helyett egyenlő végkimenetelt akarnak, ami nagyban különbözik az előbbitől, mivel ez csak úgy érhető el ha a nők külön jogokat kapnak (ami meg már nem feminista hozzáállás, hiszen ilyenkor már nincs egyenlőség). El kell fogadnia mindenkinek hogy a férfi meg a nő nem egyenlő, de ettől még lehet egyenrangú és mind a kettő fontos és különböző feladataik vannak. Nem sok különbséget látok aközött ha valaki azt mondja hogy "minden nő k*va" meg aközött hogy "minden férfi erőszaktevő"
2023. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Találkoztam persze, elég sokkoló volt az első találkozás. Mára megszoktam őket mint jelenség, bár nem a szívem csücskei, és akkor még finoman fogalmaztam. De vannak itt gyakorin is feketeöves feminácik, ahogy femcelek is. Sőt hogy őszinte legyek, én pont hogy itt találkoztam velük. Jobban mondva itt tudatosult bennem, hogy ők azok, és mi ez az egész jelenség. Nem járok ilyen téren semmilyen extrémebb, szélsőségesebb oldalra. De az eléggé nagy probléma, hogy egyre inkább beivódnak a normális emberek közé, és folyamatosan hatnak rájuk a szélsőséges, beteg eszméikkel, manipulációikkal, folyamatos valóságferdítéseikkel.

Szóval én úgy láttam a femináci legfőbb jele az a fajta elborult sovinizmus, hogy ő utálja, gyűlöli, lenézi a férfiakat, így egységesen, a teljes nemet. Minden esetben nőpárti, minden esetben a nőknek ad igazat, őket elnyomott, ártatlan, idealizált lényeknek próbálja beállítani. A férfiakat pedig - így általánosítva igen, az összes férfit - elnyomó, primitív, gonosz, aljas ösztönállatnak. Akiket meg kell büntetni mindenért, kollektíven csak mert férfiak.

És egyet kell értenem az elöttem szólóval, rosszabbak mint az incelek! Vannak néha pl amcsiknál ezek a tömeggyilkosságok, aztán kiderül hogy mondjuk alt rightos, vagy egyéb szélsőséges, blmes, akármi, néha még lehet hogy incel is. De nem ez a jellemző, csupán hogy szélsőséges. A legtöbb incel viszonylag ártalmatlan, többnyire csak panaszkodni szoktak úgy vettem észre. Nem tapasztaltam közel sem akkora gyűlöletet tőlük, mint ahogy páran előadják. A feminácik viszont sokkal nagyobb kárt okoznak a társadalomban! És ez megvan gyakorin is mostanra, látványosan. Szóval nyilván tömeggyilkolni nem fog, a nők alapból sem ilyenek, így a femináci is másképp működik. Bár még eljöhet az idő, és kinézem 1-2ből hogy elborul és akkor kifejezetten férfiakat gyilkolnának akár fizikai formában is. Sok köztük a teljesen pszichopata, kattant, valóságtól eltávolodott, és szerintem leginkább csak a sunyiságuk és a gyávaságuk tartja őket vissza hogy nyíltan merjenek ekkora pusztítást végezni az "ellenség" soraiban.

Szóval hogy miért is ártalmasak? Pl itt gyakorin is nagyon jól megfigyelhető az egész jelenség. Próbálják minden szempontból hitelteleníteni, elhallgattatni, megsemmisíteni az ellenségesnek vélt - tehát férfiak általi - legkisebb, nőket ért kritikákat is. Tömeges igazságtalan lepontozás, a legaljasabb, minden vitakultúrát megszegő stílusú kommentek. Legyen az folyamatos mellébeszélés, szalmabábozás, kiforgatás, tények helyett a személy támadása, sértegetés stb. Aztán a legnagyobb baj hogy manapság a normális nőket is egyre inkább megpróbálják a férfiak ellen uszítani. Mivel ők boldogtalanok és többnyire magányosan élnek, csomó párkapcsolati kérdésre ráugranak, és a legkisebb hibáért is szakításra bíztatják a kérdezőt, egymásra licitálva hergelve a férfiak ellen. A józan, semleges hangokat is totál leszólják és lepontozzák ilyenkor, ha többségben vannak épp ezek a nők. Ráadásul folyamatos a kettősmérce is, a férfiak róvására próbálnak többletjogokat kicsikarni, erővel és hisztériával. És akkor még a vizuális környezetszennyezést is tegyük hozzá, én ismertem ilyeneket élőben is, csak akkor még nem tudtam hogy ők azok amik, utólag értettem meg. A szóhasználat, modor és viselkedés alapján. Szóval ezek általában még emberileg is selejtek, dagadt, ronda, primitív, folyamat káromkodó, igazából akiket én ismertem még alkoholisták is voltak mellé. Folyamatos feszültségszítás, sunyiság, hazudozás, bajkeverés, megbízhatatlanság, munkakerülés. És ott is ez a fajta jellemtelenség ment, hogy minden esetben a férfi a hibás mindenért, ők maguk véletlenül sem, soha. Holott a legtöbb problémát, hazudozást, feszültségszítást tényleg ők maguk okozták. Legyen az lakhely, ismerősi kör, munkahelyi közeg. Abszolút kártékonyak.

Na én így látom jelenleg a kérdést. Írnék még szívesen, de gyanítom így is túl hosszú lett.

2023. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Azért a gyilkolászás meg mindig nagyobb bűn, mint erőszakos kommenteket írogatni. Egyébként szerintem a modern feminizmusnak is megvan a helye, de persze sok a túlzás.
2023. szept. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
5-ös, valóban sokkal nagyobb bűn gyilkolni, főleg a tömegmészárlás, mint pár komment. De azért nézzük az arányokat is meg egy kicsit. Még az usában is ahol fegyvermánia és totál elborult eszmék vannak, ezeknek a mészárlós lövöldözéseknek nem véletlen a hazája, na még azért ott se mindennapos a mészárlás. Szerencsére nem történik meg túl gyakran, és többnyire nem incel az elkövető, sokkal inkább valami alt rightos vagy blm-es vagy egyéb szélsőség. Ellenben a kommentek... Meg lehet nézni itt gyakorin is, van legalább 10-15 ilyen elfogult femináci is mostanra. Mostanra nem tudsz úgy kommentelni a legtöbb témában, hogy ne pontozna le legalább 1-2, vagy ne jönne oda hörögni és személyeskedni, teljesen kiforgatott, fals és irreleváns nézőpontból megmagyarázni hogy miért minden a férfiak hibája. Meg téged ekézni érvek helyett, akkor is ha igazad van. Ez nagyon gáz, és kontraproduktív. Ezek az elborult és túltolt eszmék egyre inkább fertőznek, és a normális embereket is radikalizálják. Női oldalról mindenképp, nem véletlen van egyre több válás és szakítás. És szerintem férfi oldalról is, mert ha volt már dolgod hasonlóval személyesen, hosszabb vagy rövidebb távon, és ha összeraktad hogy igazából nála is ez volt a helyzet, utána elkezdesz eléggé kritikussá, és minimum defenzívvé válni a mostani női nemmel. Vagy offenzívé, kinek mi. Hatás, ellenhatás. Nagyon nem oké ez így, de igazából ez gerjeszti a feszültséget a nemek között. És valóban jól látod, rengeteg a túlzás, főleg mert a többségnél már arról szól hogy a férfiak érdekeit sárba tiporják, ők nem emberek, csak a nők érzései számítanak, és bárki mással bármit megtehetnek. Elmebaj ebben a formában és rendkívül káros.
2023. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

6os, tehát akkor a feminácik rosszabbak, mert gyakrabban taposnak bele a lelkedbe hozzászólásokkal, mint az incelek, mert bár gyilkolnak, de ritkán?


Ok...

2023. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Nem ezt mondtam.

De akkor én most a saját nyelveden szólok hozzád hogy biztosan megértsd.

Kiforgatós hazug lepontozós hányadék jellemhulladék femináci vagy akit bottal se piszkálnék meg, és remélhetőleg mások se teszik. Te és a fajtád ennyit tudtok. Nagyon jól látni máshol is, ugyanezt művelitek csak durvábban. Remélem magányosan fogsz elpusztulni és a macskáid zabálnak fel végül. Jó puffogást és gyűlölködést addig is a férfiak ellen. Szerencsétlen 🤡

2023. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Nyolcas, sajnállak 😂
2023. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

#7 az incelek néha elkövethetnek erőszakos bűncselekményeket, amik jó esetben csak 1 vagy pár embert érintenek.

A feminácik viszont az egészséges férfi-női kapcsolatot rombolják, gyűlöletet keltenek a két nem között, családokat szakítanak szét stb. Amióta megtiltottam a barátnőmnek hogy a femináci barátnőivel barátkozzon, sokkal jobb a kapcsolatunk és sokkal jobb barátokat szerzett magának akik valóban barátok, nem csak a féltékenység és a gyűlölet hajtja őket. Ezt kicsit kifejteném mielőtt betámadnak a feminácik: megmondtam neki hogy vagy én vagy a barátnői, nem fogom elviselni többet hogy a hátam mögött engem szidnak, szét akarnak szedni minket, rossz társaságba keverik stb, mert nem ezt érdemlem. Úgyhogy vagy pakol és megy, vagy többet nem beszél velük. Erről beszélek mikor azt mondom hogy szét akarják robbantani a normális kapcsolatokat, mert csodák csodájára sokkal jobb lett a kapcsolatunk utána, és ő is belátta hogy nagyon nagy hiba volt ezeket a kékhajú bálnákat a barátnőinek nevezni

2023. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!