Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberi furcsaság bizonytala...

Az emberi furcsaság bizonytalanság határozatlanság, túl érzékenység mimózaság és az hogy egy valaki különc különös szerzet az mire utalhat!?

Figyelt kérdés
A beteg sérült fogyatékossággal élő emberekre mi a jellemző?

2023. nov. 10. 16:14
 1/8 A kérdező kommentje:

Most nem a fizikai testi fogyatékosokra gondolok én merthogy mivelhogy az is lehet az emberrel született vagy balesetből adódik.

Ami engemet engem érint az a központi idegrendszert és a két agy lebenyt a géneket érinti elsősorban.

És gyanús lehet az is, hogy nagyon gyengék a szerveim szinte mindegyik csak elégségesen de nem jól működik működnek.

2023. nov. 10. 16:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos pechemre:-(:-s
2023. nov. 10. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben gondolom az illető betegségéből adódhatnak a fenti tulajdonságok. A problémákat testi, lelki szinten kezeltetni kellene.
2023. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Állandóan feszelyélyezettséget érzek és nagy feszültség van én bennem

Hisztis hisztérikus alkat is vagyok

Egy gyenge sebezhető bántható támadható ízé még most felnőtt koromban is.

Szorongok.

És hogyan kell ezeket testi lelki szinten gyógyszerek nélkül!?

2023. nov. 10. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem olyan dolog, amit otthon vitaminokkal, kamilla teával el lehet intézni. Háziorvoshoz menj első körben, ő kivizsgál. Pszichológus mindenképpen kell. Nem pszichiáter, aki gyógyszerekkel töm és jónapot, hanem pszichológus, aki meghallgat és mentálisan kezel.Lehet hogy jót tenne neked valami dráma kör vagy bármihasonló. Pszichológus ilyet is tud javasolni. Háziorvos pedig belgyógyászati, ideggyógyászati kivizsgálást intézhetne végre. Hosszabb folyamat lesz, de szükséges.
2023. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyedül nem tudok semmit sem

Már annyi diagnózist kaptam de valamiért valami belülről nyugtalanít és békétlenné tesz azt érzem, hogy nem az a betegségem és sérülésem mint amiket kaptam diagnózisokat és megállapításokat!!!

A háziorvos állandóan állandó jelleggel mindig csak azt mondja hogy az enyém az nem háziorvosi kompetencia és a semmit nem érő pszichiátriai gondozóba irányít de ott mindig csak a gyógyszereket tukmálnák én rám

Rám erőltetnék.

Kérem segítsen valahogyan

Már harminc négy éves vagyok és még mindig próbálom megfejteni magamat:-(:-s

Nem volt elégedett boldog és kiegyensúlyozott emberi életem

De még békém és nyugalmam sem volt.

2023. nov. 10. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Melyik megyében laksz? Békés megyében pl pár éve még működött ingyrnes pszichológiai szolgálat, ott nem írtak gyógyszert. Van körzeti ingyenes pszichiáter is persze, te gondoom olyanhoz kerültél, ha szerencséd van, akkor lehet találnánk a közeledben ingyenes pszichologust is, az fog gyógyszerrel tömni. Persze ha szempont hogy ingyenes legyen, ha nem ez nem lényeg, akkor szabadon választhatsz köztük.

Ha a házi orvos szerint a problémád nem az ő területe, akkor idegi eredetű minden bajod. Nyugodj meg hogy legalább szervi bajod nincsen.

2023. nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pestről írok

De vannak emésztőszervi,magas vérnyomás pajzsmirigy és egyéb betegségeim is.

Társadalom biztosítási oep alapon érvényes taj kártyával ingyenesen lenne/volna jó számomra tisztelt felhasználó.

Töröl

2023. nov. 10. 18:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!