Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék újra olyan...

Hogyan lehetnék újra olyan mint régen?

Figyelt kérdés
Régen pár évvel ezelőtt más voltam , vidámabb, pozitívabb , nem foglalkoztam mással, most meg annyi minden történik az életemben, annyi sok minden és mindenki zavar, egyszóval nem vagyok boldog! :( Hogyan nyerhetném vissza a régi énem? Meg ha megfogalmazhatnám akkor azt mondanám magamról, hogy elmúlt a ragyogás az arcomrol ,ezt a régi képeimen és az ujakon látom !
nov. 10. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Írj rám, ha van kedved beszélgetni. 😊
nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
ez engem is érdekelne. az elmúlt 5-6 évben egyre depresszívebb a hangulatom és nem tudom miért, szerintem genetikai oka van
nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

A választ sajna nem tudom, mert még én se jöttem rá. Talán külföld segíthet, mert az egész a szar ország miatt van. Itt semmi lehetőség, csak kilátástalanság meg éhenhalás. A még szarabb társadalomról ne is beszéljünk. Az emberek nagy része itt már belefásult és keseredett mindenbe.

Menekülj!

nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha régen boldog voltál akkor találd ki mi változott, aztán szerezd vissza amit elvesztettél. Nyilván mondani könnyű csinálni nem annyira, de így tudod visszaszerezni azt az elveszett boldogságot.
nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó munkahely, társaságom volt, most meg valahogy kiuresedtem, nehéznek tűnik minden, ami egyébként nem biztos ,hogy az, de ha ember nincs jól lelkileg akkor valószínű mindent mást színben lát
nov. 11. 13:15
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ugye, tudod Te a választ!

A múltat egyébként is 'szépíti' az emlékezet, főleg ha jó volt.

A jelenben kell rájönni mi az ami éppen most nyomaszt, hogyan változtass rajta!

nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A választ megadták a kérdésedre. Ugyanígy érzem és ugyan amiatt. Ha van kedved barátkozni, írj nyugodtan, hátha együtt vissza tudunk csalogatni egy kis csillogást!
nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!