Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerel olyanokat akik 35...

Ismerel olyanokat akik 35 évesek vagy idősebbek és semmi nem jött be az életükben sem magánélet sem karrier? Ők hogy viselik fel tuják dolgozni?

Figyelt kérdés
Az ilyen embereknél vajon az átlagnál több a depresszíós, alkoholista öngyilkos hajlamú van?
nov. 11. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Jelen! Nem volt elég lelki erőm beleállni ebbe a képtelen versenybe, amit manapság életnek hazudnak. 33F alkoholista.
nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Dolgozok, van hajlékom, de az alapélettulajdonságokon kívűl semmit nem teszek.
nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Szerinted ki nagyobb eséllyel depressziós, aki teljesen sikertelen, vagy akinek azért pislákol valami fény az alagút végén? Tényleg fel kell tenni ezt a kérdést?
nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nő létemre sem a karrierrel, sem a férfiakkal nem volt eddig szerencsém. Így 50 fele már nem is tudom, mejek-e reménykedni bármiben?

Egyedül a gyerek nevelés az, amit abszolut sikerként könyvelhetek el az életemben, rá igazán nagyon büszke lehetek hiszen valahol az én érdemem is, hogy jó és sikeres, boldog felnőtt ember lett. Igaz, ezt tényleg szívvel lélekkel tettem, mert ez egy kedvenc élet területem. Igaz, a párkapcsolataimba is próbaltam beleadni mindent, de hát ahoz két ember kell....

Nem lettem alkoholista. Sosem voltak káros szenvedélyeim. Öngyilkos hajlamaim sincsenek. Persze sokszor nem könnyű, de amikor depressziós gondolatok jönnek, akkor mindig igyekszem valami értelmes, hasznos dologgal elfoglalni magam. Rájöttem, hol voltak a hibák, amik a jelenlegi helyzethez vezettek. Ezeken próbálok változtatni, amennyiben részemről lehetséges.

nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jó utolsó de azért rád nem igaz, hogy nem vitted semmire, hogy nem jött be semmi az életben, neked a leirtak alapján a már felnőtt gyereked az ami másoknak a karrier vagy egy jó párkapcsolat ami értelmet ad az életednek. Akikről a kérdés szól nekik aztán tényleg semmi de semmi nem jött be, se karrier, se magánélet, se párkapcsolat!
nov. 11. 20:22
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozom a második válaszolóhoz. Többé kevésbé igyekszem megfelelni a fogyasztói társadalom által kívánatosnak vélt minimumokhoz. Nem szarok a kertembe, nem "lopom" a fát stb. Van áram, vezetés víz, központi fűtés, internet. Leszarom a merőlegest vízszintest párhuzamost

amíg a házunk egyet áll, nem mérnökölök rajta.

Nem érdekel az sem hogy régi linóleum, cementlap, nyílászáró stb. burkolatok, szigetelés hiánya. Nem cserélek le semmit amíg működik. Digitális félanalfabéta vagyok, ugyanakkor kis túlzással egy villanyégő kicserélésen kívül semmihez sem értek. Van munkahelyem, ahol sokszor megkapom hogy kereshetnék akár nyugaton ötször ennyit is ilyen szaktudással. Leszarom. ÉÉn egyszerre ssenvedem me g élvezem ezt az élet et

nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy fogom fel, hogy még mindig jobb, mintha ezek mellett lenne gyerekem.


Így legalább szabad vagyok.


Én nem is vágyok nagy dolgokra, mármint anyagiakra.


Ami bánt, hogy soha nem élhettem úgy, ahogy akartam, egyedül.

Szülőkkel lakom, mert nincs más választásom.

nov. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Nem jött be.
nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés elégedett, boldog ember van abban biztos lehetsz, elég csak kimenni az utcára, nem sok boldog arcot látok, vagy szimplán ott a közlekedés, megölik egymást érte, hogy ki kit előz meg..stb..sok munkahelyen is gyilkolják az emberek egymást..s otthon, ami meg a 4 fal között megy arra meg rá se látsz.
nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Boldogok, akik sírnak, mert ők megvigasztaltatnak."


"Boldogok, akik éhezik és szomjúhozzák az igazságot, mert ők megelégíttetnek."


"Boldogok vagytok, ha szidalmaznak és háborgatnak titeket, és minden gonosz hazugságot mondanak ellenetek énérettem."


"Gyertyát sem azért gyújtanak, hogy a véka alá, hanem hogy a gyertyatartóba tegyék, és fényljék mindazoknak, akik a házban vannak."

nov. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!