Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A küzdősportolók miért ennyire...

A küzdősportolók miért ennyire népszerűek?

Figyelt kérdés

Ökölvívók, MMA harcosok, thaiboxosok... milliók imádják, rajonganak értük, hatalmas vagyonokat és hírnevet szereznek.

De miért? Mi is az a teljesítmény, amiért ennyire ünnepelni kellene őket? Az, hogy meg tudnak verni másokat? Az ennyire dicséretes, hogy kárt tesznek másokban fizikailag? Azt kell ünnepelni, hogy leütötte/lerúgta a másik embert? És a tömeg ünnepli azt, hogy a másik ember lehet éppen maradandó károsodást szenvedett el.

Számomra ez egész egyszerűen primitív barbár mentalitás. Mintha megragadtunk volna az őskorban. Ez az egész küzdősport-verseny egy modern kori gladiátorharc. És az embereknek ez kell.

Valaki magyarázza el kérem, hogy mi a jó ebben.



nov. 14. 19:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%

Biztonság érzetet ad, meg ugyebár nagyon szexi. 😍

Tetszik a mozgásuk, az ágyban is jobbak.😇

Több exem is küzdősportolt.

nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
20%
Még az 1-es vagyok. Volt olyan exem, aki teniszezett. Meg is "támadtak" mellette.
nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%

- Anyagilag ők megérdemlik, szemben a kecseg focistákkal.

- Mert a népnek kell a vérszag. Legyen az akciófilm, lövöldözős videójáték, hírek gyilkosságokról, vagy modern gladiátorharc azaz box, MMA,...

- Sérülések... ennyi erővel ne dolgozz gyárban és ne legyél rendvédelmis sem!

- Nőknek is bejön a Momoa stílusú izomhegy, mert ösztönlények és kancásak lesznek tőle.


Több csaj ismerősöm küzdősportol, mert hasznos önvédelemre, és mellé jó kardió és zsírégető mozgásforma.

nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként lehet hogy jelenleg népszerűek az MMA sportok, viszont még gyerekcipőben járnak és az ökölvíváshoz képest fasorban sincsenek pénz vagy presztízs szempontjából. Habár ez mondjuk nem is csoda, a ketrecharcok szabályai gusztustalanok és kiforratlanok a hagyományos küzdősportokéhoz képest.
nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Katona Dius ***** válasza:
41%

Értem a te nézőpontodat is kérdező, de az enyém az:

A különböző kűzdősportok kitartást kívánnak. Nem is azokért vannak oda, akik 1-2 edzés után feladják. Akik arra a szintre jutnak, amiről te beszélsz, azok már nagyon sok munkát bele öltek, évek kitartása és edzése, munkája van benne. Én hobbi szinten kűzdősportolok, de így is sok munka és erőfeszítés.

nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
17%
2-es vagyok. Engem támadtak meg és még le is pontoznak 🤢
nov. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
34%
Most már le is k*rváztak privát üzenetben 🤣
nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

4. "...ketrecharcok szabályai gusztustalanok és kiforratlanok a hagyományos küzdősportokéhoz képest."


Szerintem meg KEVESEBB szabály kéne! Ettől reális a harc.


Én láttam barátságos edző meccset aikido VS thaibox stílusban. Igen, kapott az aikidos, de a másik vesztett, mert képtelen volt kezelni azokat a mozdulatokat, amivel a másik blokkolta és földre vitte. Az edzője leállította a meccset, mert lesérült volna a thaiboxos.

nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem "masokat" vernek meg hanem 2 sportolo osszemeri az erejet onszantabol. Egyeseknek, mint pl nekem is sokkal izgalmasabb mint egy foci, uszas vagy barmi mas. Az mma, a modern kori barbar mentalitas az egyik legferfiasabb, legkiralyabb dolog. Ne legyel pocs 🤓
nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

9-es, ezt elismételnéd szemtől-szemben mondjuk Prichard Colon szüleinek is? Hogy milyen férfias és bátor dolog a küzdősport? Kifejthetnéd nekik, miközben épp átpelenkázzák az emberi ronccsá változott, szánalmas nyomorúsággá csökevényesedett fiúkat. Aki ugye szintén ezt a "férfias" sportot űzte. Biztos nagyon értékelni fogják.

Az emberek szurkolnak és rajonganak azért, hogy lássanak egy másik embert éppen félájultra verve taknya-nyála összefolyva feküdni... hányok tőletek.


Tudod mihez kell kitartás és akarat, 9-es? Építeni a világot. Családot alapítani, segíteni a másikat, hozzátenni a civilizációhoz. Tudod, jobbá tenni az életet.

Az Erőszak egy szükséges rossz. A civilációra képtelen egyének elleni fegyver.

De ne istenítsünk már olyanokat, akiknek abból áll a tudománya, hogy szétveri a másikat.

nov. 14. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!