Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről aki néha köszön nektek, néha meg nem?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 17:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én se csípem a konvenciókat, olykor másokat sem. :)
2023. nov. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%

7


Hozod az átlag gyakoris sértődött “az teljesen más” szintet, amikor egy érv ellen nem tudsz semmit felhozni 🙂


Nem elég, hogy az alapillem szabályait nem ismered, még büszkén világgá is kiáltod ezt a fajta hiányosságod 😀


Természetesen az elkerülte a figyelmed (pedig nagybetűvel kiemeltem) hogy MINDIG előre köszöntem neki, ha viszont én nem köszönök, akkor benne nincs meg ez a hajlandóság.


De mint már írtam, nem várom el hogy bármit is megérts ebből, mert már 2 válasszal korábban is láttam, hogy ezt a szintet nem fog sikerülni megugranod, mert olyan alapvető hiányosságaid vannak, amivel egy 5. osztályos rendelkezik, de te sajnos nem.

2023. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
És az nem lehet kifogás, hogy az illető félénk, és nem minden esetben tud előre köszönni? Szerintem mindannyiunkkal előfordult, hogy valakivel akartunk beszélni, de mikor találkozunk, kicsit leblokkokunk. Vagy azért, mert nem tudja, milyen viszonyban vannak (mit gondol a másik róla)
2023. nov. 16. 15:41
 14/21 anonim ***** válasza:
12 Igazabol nem erdekel az onerzetes omlengesed, el sem olvastam :)) csak annyi: en a kollegad helyeben rohadtul nem koszonnek neked elore... es punktum!
2023. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14


Ezen nem is csodálkozom, tekintve hogy egy 5. osztályos gyermek többet tud az alap illemről mint te :=)

2023. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy fiú aki a régen köszönt nekem rendszeresen. Pár év múlva nem köszönt sosem. Akkor azt mondta nekem valaki, hogy biztos azért nem köszönöm, mert én nem dolgozok és engem lenéz. Csak, hogy a köszönés nem azon múlik, hogy dolgozik-e valaki vagy nem. Utána pár év múlva megint elkezdett köszönni nekem az illető. Tehát mikor milyen kedve van. De nekem sosem volt barátom, úgyhogy magasról le$zarom, hogy köszön-e vagy sem.
2023. nov. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#15 hanyszor irod meg ezt le? 😂😂 Orulok, hogy ennyire felbasztam a frusztralt agyad... 😍 engem nem izgat, ha ilyen senkik 5. osztalyosokhoz hasonlitgatnak. 😊 az illem annak jar, aki megerdemli... neked biztos nem!
2023. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
szégyenlős,félénk, nem tudja, hogy akarod-e,hogy köszönj neki nyílvánosan; fél , hogy gáznak(=cikinek) érzed [-e] őt, önbizalomhiányos.
2023. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

17


Az én agyam nem b.sztad fel, te viszont elég feltűnően próbálod smileyk mögé rejteni a frusztráltságod.


Nem is lenne fair egy 5. osztályoshoz hasonlítani téged, mint már írtam, nem ütöd meg azt a szintet kiscsillag.

2023. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
48%
Smiley-t használni szórakoztató, színes, játékos és JÓ!
2023. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!