Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt panelprolik?

Vannak itt panelprolik?

Figyelt kérdés
Ismersz ilyen embereket? Mi jellemzi oket?

nov. 15. 18:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kuriak_rvak. 😂😂
nov. 15. 18:11
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Jelen. Mi érdekel?
nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi a jellegzetes ismertetojeled, amirol fel lehet ismerni az utcan? :) Es merre vagy jellemzoen fellelheto lakhelyed szerint?
nov. 15. 18:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
En zoldvarosban elo telepi pinpongasztalon gangelos szokeveny vagyok. Akkor mar nem vagyok proli? Az mitol fugg, koltozesnel egybol megszunik a jelzo vagy hozza kell fejlodni nagyuram?
nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A koltozes feloldoz a korabbi sztereotipiaid alol... felteve, ha jo helyre koltozol. Pl a Rozsadombon vagy a Rezmalon lakva mar nem lehetsz panelproli. En inkabb Csepelre tippelnek.
nov. 15. 18:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen csepelekre be nem tennem a labam. Zugloi panelbol mentem zulooi penzesebb zoldvarosba. De itt is troger vagyok
nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor te zoldproli vagy. Az is kell. Egyre fontosabb a kornyezettudatossag!
nov. 15. 18:43
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Na de mi a kérdés? Sokat tudnák mesélni. Alsógatyában nézem a meccset, közben meg köbányait szürcsölök.

Ne ijedj meg, ajtót is mindig fecskében meg trikóban nyitok.

Én vagyok a tipikus felső szomszéd, aki vasárnap reggel 7-kor fúr fúrókalapáccsal.

cserébe viszont néha, az alagsorban levő kocsmából felfelé Orbán takarodjot skandálok (most). 16 éve még a Gyurcsány takarodj ment, de hát haladni kell a korral...

nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kb jol leirtad. Bar en azt gondoltam, a panelprolo inkabb ezt mondja: "meee gyurcsan jobb voot??"
nov. 15. 22:48
 10/16 anonim ***** válasza:

"Mi a jellegzetes ismertetojeled, amirol fel lehet ismerni az utcan? :)"


Világfájdalmas képpel közlekednek, vagy pont hogy bárgyú üres buta arckifejezéssel és tekintettel. Olcsó kínai ruhák, amikből árad az odakozmált paprikás és hagymás ételek bűze. Sokszor van vele kis vakarcs kutya is, ami a járdásra vagy a fűbe piszkít majd ottmarad. Ó jól van az úgy mentalitás mindenben. Bárgyú röhögés a saját nyomorán, vagy néha épp ellenkezőleg, hatalmas proli öntudat amit ha megsértesz simán neked is támadna. Bár legtöbbször csak belédáll szemből és hőbörög nagyon hangosan és fenyegetően, de támadni nem mer és nem is akar. A csikket és a sörösdobozt lazán eldobja az utcán.

nov. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!