Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt 'felkapaszkodott...

Vannak itt 'felkapaszkodott mucsaiak'?

Figyelt kérdés
Ismersz ilyen embereket? Mi jellemzi oket?

nov. 15. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ismerek ilyeneket, a Parlamentben rendszeresen szoktak ülésezni.
nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg neha feljonnek a cimbijeik birkamenetelni. Egyszer kerekparral kozejuk keveredtem... hat... maradando emleket hagyott.
nov. 15. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Ahová születtem, az arra predesztrinált, hogy a közeli gyárban dolgozzak nyugdíjig. Nem így lett, nagyon szerencsés életutam volt, de mikor pl. az első panelba beköltöztem, kb. sírva fakadtam a gyönyörtől, hogy nem kell befűteni, jön a meleg magától, és a meleg vizet sem lehet kifürdeni.

A többi felkapaszkodott mucsai, hááát... szeretnék velük együtt érezni, mert végül is sorstársak vagyunk, de annyira irigykedő, szarkeverő, hitvány, másokkal foglalkozó szaralaknak ismertem meg őket, hogy nem megy. Inkább letagadom, hogy vidéki vagyok. És néha azt is, hogy magyar.

nov. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!