Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állami támogatásokon élö...

Állami támogatásokon élö buta, felkapaszkodott embert? Hogy kell kezelni az ilyet?

Figyelt kérdés

Akiket én ismerek egyszerü emberek, sajnos buták! Panel lakásban laktak, a srác biztonsági ör, a csaj bolti eladó! Elmesélték, hogy örököltek, eladták a panelt, felvették a csokot és így vették meg a budai új lakást ahol most laknak. Én maximálisan jól álltam hozzájuk, de sajnos hiába. A fickó nagyképüen közlekedik és folyamatosan dicsekedik! Állítólag lejárt nekik a csok mert múlt évben született a harmadik gyerek és a babaváróból meg új hitelböl vettek egy balatoni nyaralót ahova átjelentkeztek azért, hogy az otthonfelújítási támogatásból felújítsák majd. Plusz kocsitámogatásból és a maradék babaváróból új autót vettek.

Azért kicsit fáj ez nekem aki diplomásként éjjel-nappal dolgozik és betegség miatt nem lehetett csak 1 gyereke, ezért kb semmire sem jogosult! Ezek az emberek meg állandóan hirdetik, hogy mit vettek állami pénzböl, viselkedni meg nem tudnak. Pl kitettek egy padot és ott ücsörögnek a ház elött meg röhögnek. A gondnoknak kellett eltávolítani! Nagyon prolik sajnos. Már kiabálta a felesége, hogy nemsokára úgyis lesz újabb támogatás, mert ez a kormány nekik mindent megad! Mert ök a “nagycsalád” és mi értük dolgozuk. Ezt szó szerint így mondta.

Nekem komolyan mondom, hogy segélyért sorban álló romák ugranak már be ha ilyeneket látok, hallok. Aztán öket régen az egész nemzet szidta, hogy ingyenélök! Hát ezek az államilag pénzelt proli nagycsaládok (tisztelet a kivételnek aki nem így viselkedik, esetleg tanult ember is) is azok.


2022. máj. 6. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Hát én nem tudom hogy a babaváróból milyen nyaralót lehet venni Balatonon, főleg hogy gondolom biztonsági őrként és bolti eladóként nem olyan magas a jövedelmük, hogy jó piaci hitelt tudjanak felvenni.


Egyébként ha ezek igazak az nagyon szomorú. Én szerencsére egy ilyet sem ismerek, pedig sok a nagycsaládos a környezetemben, de egyik sem az állami támogatások miatt szült.

2022. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Ebből a sztoriból az jött le, hogy irigy vagy.

Oké, de kit érdekel a nyűgöd szerinted?

Elárulom: rajtad kívül senkit.

2022. máj. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Vállalj be te is három gyereket, és csináld utánuk. Hajrá.
2022. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Körülöttem is él több ilyen 3 gyereket bevállaló család.

Hát, van köztük olyan, aki úgy jön-megy, mintha az egész környék az övé lenne, közben meg az a csokra vett ház az összes vagyona.

2022. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Sok az ilyen 0 ember aki csok nélkül egy senki volna:DDDD

Nem kell velük foglalkozni.Jön még kutyára dér🤣🤣

Elég baj az nekik hogy csak így tudnak érvényesülni

2022. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 3 gyerekem van, de mi nem vettünk fel csokot, meg babavárót sem. Amink van, azt magunktól vettük. Akkor mi menők vagyunk?
2022. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem túl sokat foglalkoznak az emberek mások pénzügyeivel. Nem szimpatikus neked ez a páros, egyáltalán minek követed az életük folyását?:)

Nem vagyok nagycsaládos és a környezetemben senki nem az. Ilyen ismerősökre pedig nem tartok igényt. Azt sem szeretem, ha valaki a megdolgozott pénzével vág fel, hát még az ingyen pénzeseket. Ez személyiség kérdése, nem vagyoni helyzeté.

2022. máj. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azt a nyaralót akkor vették amikor bejött a babaváró. Valami kis falucskában van a semmi közepén, tulajdonképpen egy szölösnek a kisháza, az elején mondták is, majd mára már a közeli nagyvárosbelinek mondják a helyszínt. Állítólag 40-50 m2 és 7 vagy 8 millió forint volt.

Nem én foglalkozom velük, hanem sajnos minden nap a nagyzásuk áldozatai vagyunk a többi szomszéddal együtt. Pl az egyikük úgy parkolt, hogy ez nem tudott kiállni, majd azt ordítozta, hogy neki idöpontra kell vinnie az autót a Mercedes szalonba (!) és mindenkit leállított ezt elmondani aki arra járt. Egy Daciát amúgy. Nem tudok melyik Mercedesben árulnak ilyet. Amikor vették akkor is attól zengett a ház, hogy ök mennek konfigurálni az új kocsit a Mercedes szalonba. Volt mosolygás amikor begurult a Dacia. Képesek azért átkopogni kitalált indokokkal, hogy dicsekedjenek! Pl átjön a feleség hogy kéne neki tojás és azonnal elkezdi mondani, hogy ök milyen gazdag és fontos emberek és rájuk épül az ország, bennük van a miniszterelnök úr bizalma. Sokszor úgy beszélnek róla mintha ismernék :D “A Viktor mondta nekünk, hogy kapunk majd még anyagi segítséget” :D

Ahogy írtam, egészségügyi probléma miatt nem lehet több gyerekünk, így nem tudom milyen lehet 3-4.

2022. máj. 6. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
OMG, szerintem erre mondjak, hogy nagy a zisten allatkertje... ostoba fideSSnyik prolik.
nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!