Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség aközött,hogy...

Mi a különbség aközött,hogy valaki arrogáns vagy nagyképű?

Figyelt kérdés

nov. 16. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem látok közte nagy külömbséget. Mindkettő tipusu jellem bunkó, beképzelt.
nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az arrogáns a zavaróbb. Felőlem lehet valaki nagyképű, ha van neki mire. Az arrogáns a másikat lenézi, a nagyképű meg csak saját magát fel.
nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az arrogáns az frusztráltabb és agresszívabb is.
nov. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahová jelentkeztem interjúra a főnök nagyon arrogáns volt. Lenézett engem és elmondta hogy mennyire ért a számítógépekhez, mert ő commodor64en programozott, mostani fejlesztők nem tudnak túl sokat, tegyük hozzá hogy 90es évek után nem csinált semmit és valószínűleg nem is dolgozott benne, ráadásul nem is egy IT munkáról volt szó, szóval csak simán nagyképűségből hozta fel. Amikor kérdezte hogy milyen tapasztalatom van, volt egy konkrét kérdése, ami kicsit félreérthető volt, ezért nem azt a választ adtam amire számított, na ott is nagyon nagyképűen megmondta, hogy mi a tuti, meg hogy nem ezt hanem azt kérdezte.

Az állásinterjú úgy kezdődött:

"Tőlem nem kell félni, én nem egy idióta HR-es vagyok, aki mindenféle hülyeséget kérdez"

Igaza volt, nem volt HR-es de az idióta azért stimmelt.

Bocsi csak ki kellett adnom, de amúgy ja, én az ilyen emberre mondom hogy arrogáns. Nem csak nagyképű, de még büszke is rá, ráadásul dilettáns is.

nov. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az arroganciához mindig tartozik egyfajta erőszak, agresszivitás, fenyegetés, düh is, ahogy a 3-as írja. A nagyképűséghez nem mindig. Van amikor igen, van amikor nem. Lehet valaki úgy is nagyképű, hogy nem erőszakos, nem agresszív a másikkal szemben, "csak" lenézi őt, magát többre tartja másoknál.
nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!