Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek hány év korkülönbs...

Szerintetek hány év korkülönbség látszik meg két felnőtt ember között?

Figyelt kérdés
Én egy 21 éves lány vagyok, a legjobb barátnőm 27. Én magasabb vagyok nála. Van egy csomó közös képünk, őszintén én meg nem mondanám, hogy van 6 év a javára, viszont nem tudom, hogy külső szemlélő számára ez mennyire látható. Őszintén én néha problémába is esek amikor meg kell saccolnom valaki korát 20-30 között. Értek már meglepetések.

nov. 18. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez embertől függ. Van aki idősebbnek, van aki fiatalabbnak néz ki a koránál. Én pl 31 vagyok, de a személyimet még midig elkérik tőlem
nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is előfordult olyan, mint az elsőnél.

Sőt, egy barátnőmet (aki mellesleg 2 hónappal fiatalabb) is nézték már anyukámnak (!!!) többször, utoljára kb. 2 éve, akkor 35 körül voltunk...

Szóval teljesen emberfüggő tényleg, ezt csak életkor alapján nem lehet megmondani...

nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel emberek simán tűnhetnek idősebbnek, fiatalabbnak is a koruknál, erre maximum konkrét emberek esetén lehet válaszolni.
nov. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Manapság szerintem simán előfordulhat hogy egy ember 18-40 között nem sokat változik ha jól tartja magát, 40 felett is max az őszülés stb. De én pl 23 évesen a 17 éves haverom mellet simán egy idősnek nézek ki. Régen volt ez hogy 20-on évesen már öregedtek le, 30 évesen meg olyanok voltak mint most egy 50-60 éves. Ma már sok 40-es anyukát látni akik szépek és olyanok mint régen egy huszon éves.
nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1es együtt érzek. Én 31 vagyok és 22-nek néztek múltkor. Viszont az idő nekünk dolgozik.. egyébként fellelhetők olyan anya-lánya fotók ahol testvéreknek néznek ki egyesek. Szóval szerintem genetikától függ.
nov. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Tesóim + én egész jó reflekciói vagyunk ennek:

Én 21 vagyok, a legtöbbször elkérik a személyimet, ha alkoholt vásárolok, elvileg ilyen 17-19-nek tűnök

Öcsém 18, de 3-4 éve azt mondták ismerősök, hogy ő idősebbnek tűnik nálam. Viszont megállt a növésben, befejeződött a pubertása, így egy ideje ugyanúgy néz ki, ergo egyidősnek tűnünk.

Bátyám 29, ő ilyen 25-27-nek néz ki, jobb napjain, ha kialussza magát és méltóztatik hajat mosni és borotválkozni, talán 23-nak is elmegy. Mindenesetre látszik, hogy nálam és öcsémnél is idősebb.

Nővérem 30, ő már sok éve 30-nak néz ki. Nem ráncos meg semmi ilyesmi, csak valahogy mindig komolyabb, felnőttesebb vonású arca volt és az öltözködési stílusa régen egész koravén volt, ezért tűnt idősebbnek a koránál. Idegenek szerintem látják rajta, hogy 25+-os és 35 alatti, de, hogy ezen belül hol van, azt nehéz belőni.

Ha tippelni kéne, olyan 5 év korkülönbség esetén legtöbbször már meg lehet mondani, hogy ki az idősebb és a fiatalabb, de vannak estek, mikor valaki nagyon jól vagy éppen egész rosszul öregszik és, ha ezt a két extrémet rakod egymás mellé, lehet a 42 évest fiatalabbnak tippeled, mint a 27 évest.

nov. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!