Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar az álszentesk...

Csak engem zavar az álszenteskedés és a “megmondóemberkedés” a sümegi tragédiával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most hirtelen minden személyi edző felajánlja a kedvezményes lehetőséget az edzésre, pedig eddig is köztudott volt a bullying jelenléte, eddig is meglehetett volna ezt csinálni.


A másik ami zavaró, hogy a sok 1 bites sötét nézésű megmondóember tele posztolja a Facebook-ot a baromságaival az eset kapcsán, mintha most estek volna ki valamelyik egyetem Pszichológia szakjáról.


Ez az egész tragédia arra lett felhasználva, hogy egyes emberek okosabbnak tüntessék fel magukat, illetve személyi edzők reklámozzák magukat.


nov. 18. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar. És a fejemet tenném rá, hogy a legtöbben voltak már bántamazók. Mert kényszer közösségekben vagy bántalmazol vagy téged bántalmaznak. Főleg hülye általános iskolákban működik ez. Ez tény, így volt mindig is. És hihetetlen, hogy mégus van arcuk játszani terézanyát.
nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%

Áldozathibáztatás és 0 empátia nálunk népi hagyomány. Szinte képtelenek más szemszögből megközelíteni a dolgokat.


28/f incel

nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azok nyomják a legjobban, akik maguk is cseszegették a társukat iskolásként. Nevetséges.
nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!