Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért kéne tekintettel lennem...

Miért kéne tekintettel lennem a gyerekre vágyó, de nem tudó vagy nem akaró nőkre, mikor ők nincsenek tekintettel az örömömre, hogy végre sikerült?

Figyelt kérdés

Mondjuk én nem sajnáltattam magam az utóbbi 10 év alatt, amíg nem sikerült.

Főleg az olyan idegesít, akik állítólag akarnak gyereket, és mégsem tesznek érte, sőt kiderül a végén, hogy igazából nem is akartak, és/vagy irreális félelmeik voltak. Ezek sírtak a legjobban, ės ezek sėrtődtek meg a legjobban, ha szembesítettem őket a hanyagságukkal... pl.dohånyzás tiltása, de mégsem tartja be.

Mėgis mért hazudnak maguknak, és a környezetüknek?

Ės miért osztogatják a tanácsokat, mikor ők magukkal sincsenek kibékülve?



#Álszenteskedés #teherbeesés problėma
2015. dec. 13. 03:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

szerintem inkább örülj most a terhesséednek, mint hogy másokon fröcsögsz és itélkezel, még ha igazad ia volna, neked nem kell olyannak lenned mint ők, és lesüllyedned egy ilyen kérdéssel...boldog baba várást


valaki akinek épp nem sikerül:)

2015. dec. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

Hmm....akkor talán inkább örülj magadnak,hogy végre sikerült!

Kicsit olyan szaga van a kérdésnek,hogy mostmár,hogy neked is sikerült,igazlást nyert,hogy te mündent megtettél,míg mások "nem tettek meg mindent",holott ez nem biztos,hogy így van.

Ha még csak most estél teherbe,akkor pláne nem értem ezt a stílust,messze van még a vége!

2015. dec. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Találó a kereső szavad : alszentseg. Abszolúte egyet értek vele. Álszent vagy,
2015. dec. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

" a gyerekre vágyó, de nem tudó"


Ez meg milyen lenéző kijelentés??

Nehogy szájba csapjanak érte!

2015. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy nem picit ellentmondásos a kérdésében a "gyerekre vágyó de nem akaró " kifejezés. Most akarja vagy nem? Vágyik rá, vagy nem? A kettő nem megy ám egyutt
2015. dec. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
Igazad van... ne legyél tekintettel senkire. Örülj magadnak...De miért jössz ide fröcsögni?
2015. dec. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
61%

Az egyik kollégánk és a felesége 40 felett kezdtek el próbálkozni, végigmentek az összes lombikon, végül örökbefogadtak. Én terhes vagyok most, 28 évesen. Mindketten nálunk dolgoznak és ahogy látták kerekedni a pocakom, azóta gyűlölnek. Pedig, nekünk is volt vetélésünk, ezzel a babával amnió kellett, mert nagy esély volt a Down-ra, volt vérzés, volt mindenféle "móka", csak éppen én nem mondom ezt senkinek benn.


A férfi kollégám olyan szinten gyűlöl, hogy a munkámat folyton kritizálja, megaláz mások előtt, azzal jön, hogy "úgyis nemsoká elmész 2 évre haza, miért is beszélünk erről??" (amúgy nem megyek el 2 évre haza).


Nagyon sajnálom őt, és én is haragudtam a világra a vetéléskor és az amniókor is, de viselkedni azért tudhatna egy felnőtt ember.


27 hkm

2015. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
22%
Fröcsög belőletek az ìrìgység ...undoritó vàlaszok.....ezek példamutató vàlaszok voltak kedves kérdező :)Boldog babavàràst
2015. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
39%
Nagyvonalúságból.Megvan a saját bajuk, nem illő beléjük rúgni..Meg nem kell mindent kimondani , akkor sem, ha esetleg igazad van...Mondjuk erre" pl. :dohånyzás tiltása, de mégsem tartja be" én is azt mondom, hogy , aki ennyit nem képes betartani a sikerért, az elmehet a pi...ba.
2015. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem neked is tudtak volna olyat mondani a 10 év próbálkozás alatt, amit megtehettél volna a teherbeesésért, mégse tetted meg. mondjuk lehet, h fogyhattál volna, leszokhattál volna a kávéról, elkezdhettél volna sportolni, elfoglalhattad volna magad értelmesen, stb., stb, a sor végtelen és akkor téged is ekézhetnélek, h bizony ha ezeket megtetted volna, akkor nem kellett volna 10 évet várnod.
2015. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!