Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi értelme van ennek az...

Mi értelme van ennek az álszenteskedésnek, hogy sokan azt mondják, hogy otthon is lehet rendesen edzeni? A saját testsúlyos gyakorlatok talán jók átmozgatásra, de valljuk már be, hogy nem csak erősödésre, de az erőszint fenntartásához is kevés..

Figyelt kérdés
Vagy aki itt osztja az észt az otthoni edzésről, az komolyan azt hiszi, hogy egy 160 kilós fekvenyomást fenn lehet tartani otthoni fekvőtámaszozással?

2020. nov. 26. 18:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Én most is tudok edzeni.Van saját edzőtermem is a házamnál, garázs mellé építettem kb80 négyzetméter.

Alap gépek, állványok, rudak súlyok megvannak.Fenn a falon lapos tv hogy a Fatmagült délután, reggel az asztroshowt is tudjam nézni edzés közben.

Néha a haverok is bekösszönnek, ilyenkor megnézzük ki mennyit fejlődött fekvenyomásban, guggolásban, vagy felhúzásban.

Amúgy ha társaságra vágyom, egyik haverom termébe járok, mert igazolt versenyző is vagyok, ott többen vagyunk, kicsit jobb mint egyedül edzeni.

Mostanában kezdek átállni az erőemelésre, könnyebb mint leszálkásítani, mert itt csak az erő a fontos.

Béla48F

147kg

197cm

kar55-56 cm,elkezdett nőni az erőemeléstől.

2020. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
82%
Otthon is lehet ám súllyal edzeni.
2020. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Emelgesd a suzukit haver
2020. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#2

Akinek van házi terme az könnyen beszél...

2020. nov. 26. 19:06
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Hát, én műhellyel vagyok így, még csak épület sincs neki, de kihajítom az asztalt, és zsémbelve megcsinálom, amit kell. Gondolom neked mozgás közben csak nem fagy már le a segged keményem!
2020. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy istállóban edzek, vannak súlyaim is!
2020. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%

Konnyebb osztani az "eszet", de ezeket nagy elegedettseggel toltheti el, hogy mostaztannagyonmegmondta.

Van, aki meg elvan az otthoni sajat testsulyossal, meg kezisulyzoival. Ami tok jo, en irigylem oket 😀 Egyebkent tenyleg nem lehet a kettot egy pakkra venni (ez of course nem vonatkozik a garazsba full felszereltesekre... netan az istalloba 😂).

2020. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A csórósága miatt piszkáljuk egyébként az ilyet, aki nem tudja, hogy kéne edzeni, ha nem megoldható havi párezerből.
2020. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Akkor hogy kéne megoldani? A saját testsúlyos edzés nem megoldás! Ne legyetek már ennyire hígagyúak! Aki guggol 200 kilóval az cseszheti a saját testsúlyos gyakorlataitokat. Csak a gyengéknek jók azok
2020. nov. 26. 21:32
 10/28 anonim válasza:
100%
Edzeni otthon is lehet. Nyilván nem olyan intenzitással mint teremben gépekkel, de lehet. Aztán nyilván a kérdező testépítő... :D
2020. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!