Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiként 167cm magassággal...

Férfiként 167cm magassággal milyenek a párkapcsolati lehetőségeim? Vonzó lehetek bárkinek is?

Figyelt kérdés
nov. 19. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom, ha nem vagy önbizalomhiányos, akkor igen.


164 magas exemnek 29 éves koráig senkije nem volt - aztán én is elég hamar kidobtam, mert amúgy emberileg egy hulladék volt. Önbizalomhiány, amit persze rám vetített ki. Hagyjuk.


A barátom 165 cm, 7,5 éve együtt élünk, mert ő nem a magasságán kattog, hanem értelmes férfi. Vidám, vicces, kihozza az életből, amit lehet, ha már csak ilyen magasra nőtt.

nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Persze hogy lehetsz. Annak, akinek nem lényeg a magasság, annak is, aki alacsonyabb nálad, és annak is, aki magasabb, de alacsonyabb férfi az ideálja.

Viszont az jó pont lenne mindenképpen, ha lenne elég önbizalmad, mert az önbizalomhiány nem sok nőnek jön be.

nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem két exem is 165 körül volt, én meg 160 centi vagyok. Mindketten eléggé szorongtak a magasságuk miatt, nem volt önbizalmuk, de engem pl különösebben nem érdekelt, hogy nem sokkal magasabbak mint én. Nézd meg Jason Statham-et, nem egy magas pasi, de olyan kisugárzása van, olyan erő sugárzik belőle, hogy simán meghódította a nála valamennyivel magasabb Rosie Huntington-Whiteley-t!
nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen magas vagyok, van feleségem.
nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önbizalomhiányos, csak kíváncsi voltam a válaszokra, kinek mennyire fontos ez.
nov. 19. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

"Nem vagyok önbizalomhiányos"

. Ez a kérdésed azért nem erről árulkodik: "Vonzó lehetek bárkinek is?"

nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze,de nem a magasságod miatt.
nov. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Szerintem simán, van egy csomó alacsony nő akinek a te magasságod a legkényelmesebb. Az igazat megvallva szerintem a magasság nem olyan fontos, mint azt sok helyen hangsúlyozzák, az összhatás a döntő. Magasként is nézhet ki valaki szarul meg lehet gyökér.
nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!