Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy érzitek, van elég lehetős...

Hogy érzitek, van elég lehetőség egy felnőtt embernek megismerni új embereket?

Figyelt kérdés

Szerintetek milyen szituációban van a legnagyobb valószínűsége annak, hogy barátokra, szerelemre találtok?

Ha úgy gondoljátok, nincs elég lehetőség erre, hova, milyen programra mennétek szívesen?



2022. jan. 10. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem ez a része nehéz, persze kinek mi. Én azt tartom annak, mikor folytatni kell a megkezdett ismerkedést, mert rengetegen nem mennek bele a további találkákba.


Végtelen oka lehet miért, ezért kiszámíthatatlan és semmit nem tudsz tenni ellene. Nekem az a tapasztalatom, hogy hiába a jó indítás, elhal az egész nagyon hamar és nincs folytatás.

2022. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én rengeteget túrázok, kirándulás, teljesítménytúrák. Elég sok embert megismertem már.
2022. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Megváltozott az embereknek az egymáshoz való hozzáállása, és nem jó irányba. Ennek a legfőbb oka a közösségi média, a közömbösség egyszerűen abból következik, hogy a kapcsolatteremtés ma a világ legegyszerűbb dolga lett. Nincs lelkesedés, mert az az érzése az embernek végig, hogy akárki helyettesíthető vagy lecserélhető, szinte azonnal, nagyon kevés kivétellel.


Ilyen alaphelyzetben ha valaki megköti a kompromisszumot és hajlandó így belemenni, akkor jó eséllyel felszínes kapcsolatokat talál majd, de aki ennél többre vágyik, annak szerintem ma elég nehéz dolga van. Nincs idő a minőségi kapcsolatokra az életmód miatt, nincs értéke az egyénnek a tömeg miatt.

2022. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
55%

Vannak jó lehetőségek ma is. Egyetlen probléma talán a covid.

elég sokféle programra el tudsz menni, vannak meghirdetett túrák, társas utazások, vannak klubok, a hobbidnak megfelelőt kell megkeresni. Vannak vallási közösségek által szervezett programok is.

Ha szeretsz utazni, keress útitársakat, ismerj meg embereket, és az ismeretségi köröd egyre jobban fog nőni.

2022. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!