Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem nem érdekel ez az...

Csak engem nem érdekel ez az egész Szoboszlai Dominik őrület?

Figyelt kérdés

Oké van egy magyar srác aki tehetséges abban amit csinál.

És akkor ezzel van tele a sajtó, meg hogy hogyan issza a pálinkát a meccs után.

Magvas gondolatokat oszt meg interjú közben hogy hogy lehetsz sikeresebb az életedben, etc. És ez jön szembe Facebook hírfolyamon is meg ahogy csahol a sok barom a sörözőkben hogy így a magyar válogatott meg úgy. Holott maximum neki köszönhető az egész csapat sikere. De ez nem jelenti azt hogy mindenkinek oda kell lennie érte meg ajnároznia kellene.

Semennyivel se megy fel a pulzusszámom hogy kint van a magyar válogatott az Eb-n.



nov. 20. 09:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Ki a tököm ez a Szoboszlai Dominik? 🤔

Fingom sincs róla egyáltalán,hogy mit is csinál.

nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
Van az országnak egy jó focistája, aki jó is, téged meg nem érdekel? Akkor mi érdekel?
nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi, engem sem érdekel. Van egy zene, amiben ez van:

"Csillagok hullnak, születnek újak...".

Ezzel is ez lesz...

nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
Egy sportember nem részegeskedik!!!
nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
Egy milliókat inspiráló sportolót, akinek a teljesítményét elismerik külföldön is, leszól a gyakoris:D kullogj vissza az irodába és éld a biorobot életed , görnyedj bele a rezsiszámlákra kb erről fog szólni az életed. ELlenben Szoboszlait már most ismerik fél Európa és annyi pénze van , hogy az unokái is jól fognak élni..
nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%
és nem a közpénz miatt , mert a LIverpool fizeti, előtte meg némethonba volt.
nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Engem sem érdekel Szoboszlai Dominik, ahogy az sem, hogy téged mi érdekel és mi nem.
jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!