Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem, nem bírom ezt...

Úgy érzem, nem bírom ezt tovább, képtelen vagyok dönteni, mit tegyek? Sztori lent....

Figyelt kérdés

Párommal kicsit több, mint 2 éve vagyunk együtt, hétvégente találkoztunk,mert nem egy városban élünk.

Én Budapesten, ő ott, ahol én felnőttem és ahol szüleim is laknak.

Ő nyáron vallotta be, hogy mégsem szeretne ide költözni (addig úgy volt, hogy feljön és összeköltözünk itt), jelenlegi munkahelyén jól keres egyébként, megertem ha nem akarta csak úgy otthagyni azt is.


Na lényeg, hogy emiatt eléggé megingott a kapcsolat, én beadtam egy önéletrajzot szeptember elején a szülővárosomba (ritkán van ott szabad állás abban a munkakörben, amihez értek),de nagyon sokáig nem hívtak be interjúra, már kezdtem elengedni az egészet meg beletörődtem, hogy vége lesz a kapcsolatnak is így.


Most mire majdnem kimondtuk,hogy vége, persze felhívtak (majdnem 3 hónap csend után) es el is mentem az állásinterjúra,fel is vennének.


DE most meg már egyszerűen nem tudom mit akarok, sírógörcseim vannak konkrétan.

Itt jelenleg jól keresek relatíve,de kb a szerencsének köszönhető ez a munkahely, viszont albérletben élek, esélyem nem lenne egyedül lakást venni sem itt, sem máshol.

Illetve nem lenne visszaút, ha elköltözöm a fővárosból.


Párommal lenne olcsó albérlet egy ismerős által meg legalább valamerre haladna az életem. Félek, hogyha szakítunk, nem ismerek meg normális embert, akivel működne is aztán lehetek macskás venlany kb.

Az ottani munkahely ugródeszkának lenne jó, mert persze ott megy a trükközés a bejelentéssel stb...


Egyszerűen nem merem magam rászánni erre a lépésre de már lelkileg rámegyek erre a huzavonára hónapok óta, hogy mi lesz (meg párom is).

Mi van ha ott nem találom meg a helyem, megbánom az egészet stb.

Lehet kívülről olvasva pitiáner probléma de úgy érzem beleragadtam ide és nem tudok dönteni.

Mit tegyek? A héten kell valamit válaszolnom de képtelen vagyok.

Nagyon sötétnek látok mostanában mindent és nem tudom mi a jó.



nov. 20. 10:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a bejelentéssel is trükközés van, én biztosan nem vágnék bele.


Ezen kívül mennyire ismertél ki 2 év alatt egy olyan embert, akivel csak hétvégente találkozol, és már most ekkora fordulatokat csinál?

nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak semmi jövője, ha már eddig is csak hétvégi volt és majdnem szakítottatok csak a lakhely meg a meló miatt, amit nem igaz, hogy két év alatt nem lehetett megoldani.
nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, nagyon hasonló helyzetben vagyok. Írj, ha gondolod, nekem is jól esne beszélni róla. Nekem is sokáig tartott a huzavona (kb egy hónapja merült fel a költözés, mostanra jutottunk döntésre). Nem egyszerű helyzet.
nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj Pesten. Nem volt ez igazi kapcsolat, rövid időn belül meg fogod bánni:/
nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A párod érted nem adta fel a munkahelyét,viszont te cserébe feladnád?Ne tedd, ha jól érzed magad a munkahelyeden, mégis miért változtatnál,majd megismersz mást,aki ott van melletted.

Arról nem irtál,hogy milyen a kapcsolatotok?

nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%

Ez már a sokadik kérdésed a témában. És még mindig ugyanott tartasz!

Ebből is látszik hogy nem vagy annyira szerelmes hogy mindent feladj a másik miatt és azonnal költözz. Ezek a hezitálások is megmutatják a valódi érzéseidet. Aki bizonytalan bármiben is az ne költözzön!

Ha olyan nagy lenne az összhang, a bizalom és a szerelem akkor egy percig sem gondolkoznál hogy a régi életedet vagy az újat válaszd. Nem akarlak hibáztatni, félre ne érts. De szerintem is jobb lesz ha maradsz Pesten, mert semmi sem garantálja, hogy egyébként más dolgok miatt még évtizedekig az lesz a párod aki most.

Ha valamin már annyit kell gondolkodni hogy már belebetegedsz, az megmutatja a helyes irányt, csak te nem vagy hajlandó vele szembesülni.

nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

"Mi van ha ott nem találom meg a helyem, megbánom az egészet stb."


Ez minden állásváltoztatásnál megtörténhet.

Nem tudom, neked mennyire könnyű állást találni Bp-en ill. abban a városban. Most van ez, szerintem fogadd el, és folytassátok a kapcsolatot. Ha ez jól alakul, akkor előbb-utóbb családod lesz. Születik 1-2-3 gyereked. Utána vagy 10 évig úgyis az lesz a szempont, hogy a munkahely tolerálja-e a beteg gyerek miatti hiányzást vagy sem. Ha ebben jó lesz az a munkahely, akkor ez felülírja az összes többi szempontot. Aztán utána már ki tudja mi lesz. Lehet, hogy annyira elterjed a home office, hogy simán lehetsz egy bp-i munkahely alkalmazottja úgy, hogy hetente egy napot felutazol.

Ha nem alakul jól ez a kapcsolat, akkor meg legföljebb keresel egy jobb állást bárhol az országban.

nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

5.kommentelő, ezen kívül más probléma nem volt korábban. Pont emiatt vagyok most ennyire tanácstalan, ez gáz volt, hogy nem mondta meg, hogy már jó sok ideje tudja h megsem akar ide jönni, pár évre sem.

Viszont más rosszat meg őszintén szólva nem tudok rá mondani :/

nov. 20. 12:05
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok.


Most csak ezt nem mondta meg. Utána halogatva lesz a helyben összeköltözés is, aztán rájön, hogy azt sem akarja. Ennél a kapcsolatnál főleg Pesten nagyjából bármikor találsz jobbat.

nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Ne csináld! Ebben a bizonytalan világban csak úgy otthagyni a biztosat a bizonytalanért egy olyan kapcsolat kedvéért, ami már haldoklik… én nem csinálnám. Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó!
nov. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!