Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha nem szeretek bulizni?

Baj, ha nem szeretek bulizni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet, és év eleje óta már egy csomószor megkaptam, hogy bulizzak, mert így nem lesz igazi egyetemi életem.

Viszont én nem vagyok oda a bulikért és az ilyen nagyobb szociális eseményekért. Lefáraszt, hogy egész nap emberek között vagyok és esténként így már nem vágyom további programokra. Inkább szeretek egyedül, nyugiban lenni.


Év elején még sok programra elmentem, meg azóta is párszor, de nagyon nehezen vettem rá magam. Amúg többnyire jól éreztem magam, viszont inkább kisebb társaságokban, chillesebb programokon. Az ilyen ivós bulizós dolgok viszont tényleg nem jöttek be. Meg már így a félév végéhez közeledve egyre kevesebb kedvem és energiám van mindenre, örülök, ha a kötelező dolgokat meg tudom csinálni, de hogy még a szociális életemre is időt fordítsak az nem megy.


Szóval szerintetek is kimaradok így dolgokból, és meg fogom bánni, hogy nem éltem tipikus egyetemi életet, vagy el kéne fogadnom, hogy nem vagyok bulizós személyiség és kész?



nov. 20. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj.
nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod megbánni, ha amúgy is ilyen nyugisabb vagy, és nem csak szorongás vagy depi miatt tartózkodsz a nyüzsisebb programoktól. Később se hinném 180 fokos fordulatot veszel majd. Nem másoknak kell megfelelj! Ha te így jól érzed magad, akkor éld így az életed.
nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Ense szeretek, az ilyen bulikba ugy mindig az megy ki tud leghamarabb berúgni
nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mit csinálsz? Olvasol? Egész nap?
nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Milyen ember az, aki még be sem rúgott soha?
nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
Milyen élet az ilyen.
nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

En sose rugtam be, nem is fogok

Inkabb xboxozok 0-24-be

nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!