Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol barátkozzak ha nem szerete...

Hol barátkozzak ha nem szeretek "bulizni"?

Figyelt kérdés
Bulizás alatt azt értem amit a többi fiatal csinál, ivás hányásig címszóval. Gyerekkori barátaimat ezért vesztettem el, mert a mai fiatalság elég liberális nézeteket vall, míg én inkább "régi vágású" gyerek vagyok. Szeretek leülni egy asztalhoz meginni egy jó hideg sört és beszélgetni, nem egy színpad előtt ugrálni a Balatonon és addig inni míg össze nem esek. Én 19 vagyok a szüleim pedig a 60as korosztály és gyakran azzal vádolnak, hogy az ő régi módi nevelésük miatt lettem ilyen, de nem is fogok megváltozni. Nekem kimaradt az életemből ez a lázadós tinédzser korszak. A testvérei, munokatestvéreim is a 30-40es korosztály. Hétköznap dolgozom de amikor hazaérek a melóból csak itthon ülök és hétvégén se járok sehová. A község ahol lakom az én korosztályomban egyedül vagyok és nem tudok "barátkozni"

2018. júl. 14. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sportolj.
2018. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

🙋 Én is így jártam.

Itt a neten.

2018. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz
2018. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak szimplán egy átlagos introvertáltnak tűnsz 😃 se nem jó, se nem rossz dolog. Csak annyit jelent, hogy honnan szerzed az energiát, mitől töltődsz fel.


Introvertáltak a magukkal töltött idővel és a mély lelkitársi kapcsolataikkal töltődnek fel, míg az extrovertáltak a társaságból, felszínes cseverészésekből, kicsalongásból szerzik az energiáikat.

Utóbbiból picit több, van és életmódjuk miatt látványosabbak is, de valójában nagyon sok az introvertált is

2018. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!