Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zavar az másokat, hogy...

Miért zavar az másokat, hogy szeretem az egyedüllétet, nem járok bulizni és nem tarzok igényt sok barátra?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, van 1 legjobb barátom, rajta kívül még 4 ismerőssel tartom a kapcsolatot és ennyi.

De miért zavar ez másokat? Miért zavar az másokat, hogy nem igénylem a társaságukat?



2019. jún. 17. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert az emberek nem tudják elfogadni, ha valaki más. Ha van egy csoport és valaki nem úgy vélekedik mint ők, akkor rá furcsán fognak nézni. De evvel nincs semmi baj, nem kell vele foglalkozni. :D
2019. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az egy jó kérdés miért zavarja őket, de ne érdekeljen a véleményük kivéve, ha ragaszkodsz hozzájuk. Én egyedül a legjobb barátomra hallgatok, persze meghallgatom mások véleményét is, de nem veszem annyira számításba és ő nem ítél el semmiért tehát (lehet zavarja ha nem megyek vele valahova buli vagy akármi, de ha nem akarok azért megérti egy kis lebénázás után).
2019. jún. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az előző vagyok. Lehet azért zavarja őket, mert ők szeretnek téged.
2019. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy zavarja őket? Mondták?
2019. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen mondták, hogy zavarja őket.

Ha nem mondták volna, akkor fel se tettem volna a kérdést.

2019. jún. 19. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!