Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki ennyire...

Hogy lehet valaki ennyire életunt?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam (ő 15, én 16 éves vagyok) és semmit nem akar az élettől.

Eladó szakon vagyunk mindketten. Óra alatt csak ül és bambul, semmit nem csinál. Ha a tanár rászól, azt mondja elfelejtett figyelni. Általános suliban ő volt a legrosszabb tanuló, ezt ő mondta meg még pár ember aki ebbe a suliba jött.


Szünetben is csak ül (vagy áll) senkihez nem szól, ha kérdeznek valamit, röviden válaszol.

Kérdeztem tőle múlthéten, hogy miért nem tanul (ugyanis folyton egyest meg kettest kap) azt válaszolta tanul, csak a kérdések váratlanok számára (?) amik a dogában vannak… Szerintem vagy hazudik vagy valami baja van.


Kérdeztem tőle, hogy így mihez fog kezdeni, mert bukásra áll, azt mondta nem érdekli őt, úgysem jön neki össze soha semmi. Kérdeztem, hogy így mit fog dolgozni, erre is csak azt felelte, hogy ő nem akar semmit csinálni.


Az volt a legfurcsább az egészben, hogy azt látván milyen érdektelen, azt gondoltam hogy buta.

Két hete ráírtam Messengeren, mert nem mertem senkit megkérdezni az egyik feladattal kapcsolatban, erre fel részletesen felvázolta a feladatot, és készségesen nagy terjedelemben leírt mindent. Olyan jól elmagyarázta, hogy biztos voltam benne, hogy valamelyik szülője írt, ezért másnap az volt az első, hogy megköszöntem neki a segítséget, ő pedig csak annyit mondott, hogy szívesen.


Egyszerűen nem bírok rajta kiigazodni.


nov. 20. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
27%
Es mi kozod hozza, mit foglalkozol vele, talan az anyja vagy??
nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem bízik az emberekben.

Hát, nem te jársz a cipőjében, így nem tudhatod mi áll a háttérben, hogy ilyen zárkózott?


Ahogy leírtad, magamra ismertem.

Pl. engem gyermekkoromban sok bántás, sertés és fájdalom ért,otthon, az iskolában és ezek miatt totál bezártam minden kaput és vastag,magas lebonthatatlan falat húztam magam köré.

Ez csak annyiban volt rossz, hogy amikor komolyabban érdeklődni kezdtem a lányok iránt, egyidő után megjegyezték, hogy érezni, hogy falat húztam magam köré.

Pedig meg sem említettem nekik, hogy én tudatosan döntöttem így.

Szóval a rossz környezetemnek köszönhetek minden rosszat.


Valószínű, hogy akiről írtál, ő is hasonló dolgokat élt át.

nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utálja az embereket, en megértem teljes mertekben
nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!