Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyi aktív...

Szerintetek mennyi aktív felhasználója lehet egy-egy kategóriának?

Figyelt kérdés

Én magam azt látom, hogy egy-egy kérdésre alig 1-2 oldalnyi válasz érkezik, és sok esetben ott is csak ugyanaz a 2-3 felhasználó vitatkozik akik az összes kérdésnél.


Felnőtt párkapcsolatok kategóriában megnéztem a toplistát, van aki 700+ kérdést írt ki 30 nap alatt, ami napi 20-25 kérdést jelent. Közlekedés kategóriában ugyanez, politikában szintén, családi kapcsolatokban is.


Még Facebook csoportokban is azt látom, hogy hiába van 1-10 ezer tag, ha néhány posztot megosztok akkor már az aktívabb felhasználók közé tartozom. Ha kommenteket nézem akkor is csak egy szűk réteg szólal meg minden poszt alatt.


nov. 21. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
A Gyakorikérdések évek óta haldokló félben lévő oldal sajnos, egyre kevesebb a felhasználó, és a kérdés is.
nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer már megkérdeztem én is ezt, hogy haldoklik e az oldal, erre meg letörölték a kérdést és tiltották a profilom a moderátorok, ami már 4 éve megvolt.. Ez is hozzájárul szerintem hogy ok nélkül kedvükre tiltogatják az embereket, nem csoda hogy alig használja már csak párszáz ember ezt a fórumot. Valószínűleg ezt a kérdést is törlik majd, meg engem is, mert leírtam ezt.
nov. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Azért szerintem vagyunk még vagy 200an aktívak.

De tény, hogy ez nagyon kevés. Legalább 1000-1500 aktív felhasználó kéne.


#2 sajnálom :(

nov. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért azt se feledjük, hogy csomó kategória között nem igazán járnak át az emberek. Tehát a toplistán feltünő nevek néha csak 1-2 kategóriába vannak jelen főleg, míg más kategóriákban teljesen másfajta nevek lesznek, akik megint máshol meg nem. És a válaszok stílusából, mélységéből, hozzáállásából is átjön hogy más emberek vannak kategóriánként sokszor.

Ennek ellenére én is azt látom hogy csökkenőben vagyunk. Még ha időről időre látok is lelkes újoncokat érkezni.

nov. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!