Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyenek a (z...

Szerintetek milyenek a (z aktiv) felhasznalok ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindenki mas, egyedi... (persze, persze) de alltalanossagban es nagytobbsegben milyen tipusuak itt az emberek?

2020. márc. 6. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A zemberek azok szeretik a sajtot.
2020. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remeltem sikerul atlendulni a cim esetleges hibain. Es ha ez megvolt, akar johetnek ertelmes valaszok is :)
2020. márc. 6. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs tobb ilyen nagytobbsegeben csoport, egy van, akik feltuntek, mert mindig hangsulyozzak, h ok mar 10 evesen is eltartottak es termeszetesen gyari 4 muszak mellett jartak ki az alt. Iskolat is. Ok azok, azok irigykedve nezik azt is, ha vki kap 100 ft tamogatast a szuleitol, es akik mindenkinek mindenre a „ koltozz el, ha nem tetszik“ orokervenyu gyik. Klasszikust irjak valaszkent. Ok azok, akik barmilyen kerdes alatt megtalaljak a modot a fentebb irtak emlitesere.
2020. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A heje sírás is fostos
2020. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva: többnyire egyedülálló, többféle érdeklődési körrel rendelkezik, szeret tartalmas dolgokkal (értsd itt: kérdések/válaszok) foglalkozni, érdekli a másik véleménye, esetleg tanulási szándék is van benne. (F)
2020. márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én egyedülálló vagyok, rettentő rossz lelkiállapotban, stresszesen, nyűgösen, elb... élettel és egyre kevesebb pénzzel.

A hétköznapokban rengeteg ember között vagyok, sőt, nekem túl sok is. Viszont a minőségi kapcsolat igen kevés. (Akikkel meg igazán minőségi, általában velük tudok a legkevesebbet találkozni.)

Kicsit "témapótló" is ez az oldal: itt előfordul több érdeklődési köröm is és az emberi jellemmel kapcsolatos "filozofálgatás-szerűségek", amelyekre szükségem van. Eléggé furcsák az érdeklődési köreim és eléggé máshogy, különösen látom a dolgokat (erről nem tehetek, de a hétköznapokban okoz problémákat), ezért kell az internet, mint pótlék, mert a való életben ezek a témák szinte sohase kerülnek elő, az interneten néha azért igen.


Plusz az életben igen kevés a szabadidőm, rohannom kell, mind a tanulás, mind a munka erőteljes szellemi megerőltetés számomra és stresszel is.

Kell a megpihenés olykor. Ez az oldal nem igényel további szellemi erőfeszítést, ugyanakkor itt olykor találkozhatok a különös érdeklődési köreimmel.


Ez én vagyok, de biztosra veszem, hogy sok másik felhasználó is szomorú, sz... életű, ((társas)) magányban szenved stb-stb.

Ez az oldal sajnos valószínűleg sokunknak egyfajta pótlék.


Azokat nem értem, akik "tökéletesek": mindig leszólják a kérdezőt. Erősek, egészségesek, imádják a munkájukat, nem félnek semmitől, mindig jól döntenek és minden helyzetet tökéletesen kezelnek le.


Őszintén szólva szerintem sokan inkább azt írják le, amilyenek szeretnének lenni, nem azt, amilyenek valójában. Már csak azért is, mert "tökéletes" élettel mit keresne valaki itt, főleg pl az emberek kategóriában??

2020. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!