Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen emberről, aki ennyi idősen ilyen mértékben másokra támaszkodik?

Figyelt kérdés

Az egyik barátomról van szó, aki 23 éves (velem egyidős).

Mindketten 2020-ban érettségiztünk, gimnáziumban osztálytársak voltunk, ott is alakult ki köztünk a barátság.

2020 óta ő konkrétan csak teng-leng, a szüleivel tartatja el magát.

Az édesapja külföldön gürcöl, hogy a családnak mindene meglegyen, ő ezt mégsem becsüli, mások előtt úgy állítja be, mintha az apja egy rossz ember lenne.

Több egyetemi szakot is otthagyott már, konkrétan semmiben sincs kitartása, dolgozni is csak nagyon rövid ideig képes, és általában azzal hozakodik elő ilyenkor, hogy őt bántják a munkahelyen, így adva felmentést saját magának.

Van egy párja, akivel Budapesten lakik albérletben, természetesen az ő részét szintén a szülei (leginkább az apja) fizetik.

A fent említett tények ellenére a lány most azt vette a fejébe, hogy gyereket kellene vállalnia, úgy hogy a párját már többször (legutóbb szeptemberben) el akarta hagyni.



nov. 22. 01:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy imád mindenféle betegséget kitalálni magának és azokkal magánorvosokhoz rohangálni, amit szintén a szülei fizetnek.
nov. 22. 01:20
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Jajj az ilyen kérdéseknél sosem tudom pontosan, hogy hogy kéne választ formálnom. Nyilván hatalmas f.szság amit csinál, de mindenki úgy bassza el az életét ahogy akarja. Nem barátkoznék ilyen emberrel
nov. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Remélem olvassa a kérdésedet, és a kulcsszavakat hozzá. Akkor már nem lesz a barátod, jogosan.
nov. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3 Ha magára ismer, az szintén csak engem igazol.

Másrészt már nincs vele szoros kapcsolatom, pont ezen okokból kifolyólag, mert rájöttem, hogy mindenkit csak kihasznál.

nov. 22. 07:07
 5/19 anonim ***** válasza:
4%
K#rvára magasról leszarom.
nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Rossz apa, rossz barát és barátnő. Kellemetlen munkatapasztalatok, meg ilyen-olyan betegségek. Csoda, hogy még létezik
nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 Akkor áruld már el, hogy minek írsz ide? :)
nov. 22. 09:24
 8/19 anonim ***** válasza:
38%
#7: Mert azt kérdezted, hogy mi a véleményem róla, válaszoltam. Debil vagy kicsit, vagy mit nem értesz...?
nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Téged zavar mert te is ezt akarod csinálni csak neked nem megy.
nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
#4 Az azt igazolja, hogy megbuktál az erkölcsi teszten, és mások életével foglalkozva, ráadásul sértegetve őt, kiteregeted valaki életét, aki valaha megbízott benned, és még barátnak mered magad nevezni. Chh...
nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!