Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek többsége miért a...

Az emberek többsége miért a hitelre támaszkodik ha pénz kell?

Figyelt kérdés

Például bekrepál a mikro,sírnak Jaj nincs pénz... meglátják a tv-be a providentes reklámot már hívják is fel. Mintha ingyen pénz lenne.


A helyet, hogy a bevételűket okosan használjlnák fel és férlre tennék már nem kéne +30-40%-ot a mikro árára tejelniűk.



2016. okt. 18. 11:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Mert úgy vannak vele hogy az majd a jövő gondja, a tűzoltás az életük része. Hitelek, görgetés, kölcsönök, állandósult mínusz, de a spórolás sosem megy.

Sokan élnek "majd azzal később foglalkozunk" alapon.

2016. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
32%
Talán nincs annyi bevételük, hogy abból tudnának félre tenni és nem tudnák hónapokig nélkülözni a terméket.
2016. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
30%

Bmeg ha már 17-én nincs pénze, honnan rakjon félre, te sügér?

De rühellem az ilyen πcsajól állok anyagilag kategóriájú embereket, csak mert van fölös tíz rugó!

2016. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
25%
Majd ha felnősz, és keresel annyit, amennyi az életjez kevés, az éhen haláshoz meg sok, akkor meg fogod érteni, hogy az élet nem olyan egyszerű, amilyennek gyerekfejjel látod. A kevésből nem lehet még spórolni is.
2016. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
16%

A hitellel meg úgy vannak, ha majd itt az ideje, előteremtik a törlesztőt.

Aki időt nyer, életet nyer.

2016. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%

Vagy talán tanulni kell és akkor nem fogsz minimálbéren tengődni. Lusta vagy? Szar ügy. Akit érdekel a jövője az tud tanulni, rendes munkát találni és spórolni is, akkor nem kell providentezni és sírni, hogy hónap közepén már nincs lóvé.

De kérdező, látod hogy kik veszik fel a hiteleket: a legtanulatlanabb réteg, őket könnyű beugratni.

2016. okt. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
94%

Megtakarítani nehezebb, hiába olcsóbb. Az ember olyan, hogy ha nagyon kell fizetni, akkor a hitelt fizeti. Ha viszont félre kéne tenni, akkor úgyis elmegy.


"Bmeg ha már 17-én nincs pénze, honnan rakjon félre, te sügér? "


Végülis ha felvesz hitelt azt is fizeti valamiből. Amúgy pl pont erről beszélek.

2016. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%
Pont erről van szó. A mikró nem kérdezi meg, hogy na, holnap tönkremehetek? Viszont a hitelnél idő van arra, hogy a pénz valahonnan befolyjon, és nagyon nem mindegy, hogy havi 150 ezer bevételnél egyszeri alkalommal 20 ezer, vagy 15 alkalommal 2 ezer ft a kiadás.
2016. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül lakásvásárláskor vettem fel hitelt, és azt is körüljártam, hogy a lehető legkedvezőbb legyen és minél hamarabb tehermentesíteni tudjam, semmi másra, és nem is tervezek másféle hitelt. Viszont ha tovább vártam volna, sokáig kellene várnom lakásvásárlásra, mert egy év alatt is rengeteget emelkedtek az ingatlanárak, az albérleti költségek szintén, és nem akartam tovább a szüleimmel együtt élni 30 fölött.
2016. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
50.000Ft bevételből sporóltam sokat
2016. okt. 18. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!