Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tobb szemelyiseged is van...

Tobb szemelyiseged is van gyakorin?

Figyelt kérdés

Neha teljesen normalis, korrekt ws informativ valaszokat adok, neha viszont csak trollkodni jarok ide. Gyakorlatilag eleg sok jo valaszom van, igy a pontozasom sem alacsony, a torlesi %om pedig nem eri el a felso hatart. Igy a trollkodas meg belefer.

Mas is van, hogy ilyen kettos eletet el?

Vagy pl noknek es ferfiaknak, idoseknek es fiataloknak szolo kerdeseknel azonosul a celcsoporttal es ugy valaszol?



nov. 23. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Én csak akkor trollkodom ha velem trollkodnak akkor inkább poénra veszem minthogy dühöngjek, és belemegyek a játékba.

De alapvetően azokat a kérdéseket nézem amikre segítő választ tudok adni.

nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
En kesztetest erzek a trollkodasra egyes kerdeseknel, ahol nagyon hulyen vagy vicceswn teszi fel a kerdest a kerdezo... vagy esetleg maga a kerdes is kamu.
nov. 23. 19:03
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Nincs, már nem utazom ilyenekben. Régen csináltam, hogy trollkodtam, vagy kiírtam olya kérdést ami trollság volt, de ez évekkel ezelőtt történt.
nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
De ez mitől több személyiség? Van, amikor az ember viccesebb kedvében, és akkor viccsesebb válaszokat ad, amikor pedig komolyabb kedvében van, akkor komolyabb válaszokat.
nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Az infantilizmus még nem személyiségzavar. Itt az oldalon legtöbben zöldfülű kölykök, vagy annak a hatását keltő érett (khm) emberek.
nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5 Hat ez az, neha en is ugy viselkedem, mint egy eretlen gyermek... pedig mar 30 eves vagyok. Nyilvan dolgozok is, csak szorakozasbol neha elkap a hev itt a gyakorin a trollkodasra...

Azert irtam szemelyiseget, mert utolag nem ismerek magamra. :D A valosagban is komoly ember vagyok, komoly beosztassal.

nov. 23. 19:29
 7/15 A kérdező kommentje:
Mintha ket szemelyisegem volna... talan ezt nevezik belso gyermeknek. Aki itt neha kielheti magat.
nov. 23. 19:30
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére csak egy van.
nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

"Okosnak nézel? Hát bízd magad rám.

Bolondnak nézel? Csörög a sapkám"

Weöres Sándor: Ki minek gondol, az vagyok annak

nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Én ismerek olyan embert akinek több személyisége van a Facebookon. Több mint 15 éve csinálja profin és még nem bukott le, több ezer követője van és az instán is.

Azt mondta hogy pénzért csinálja mert megbízták.

Furcsa egy ember, egyébként nőnek adja ki magát a profiljain.

Azt tudom hogy egy megszállott számítógépes őrült.

nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!