Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régóta foglalkoztat a téma,...

Régóta foglalkoztat a téma, remélem hogy most sikerül minél több választ kapni, mert komolyan érdekel. (magánszemély vagyok, nem turpisság) Unoka személyisége az egyik nagyszülőével megegyezik, ez vajon mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Itt most nem "mendemondákra" vagyok kíváncsi, hanem konkrét családi tapasztalatokra.

2021. márc. 14. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem létezik két embernél ugyanolyan személyiség.
2021. márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
A gyerek másolja a vele kapcsolatban élők viselkedését
2021. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
A személyiség nem öröklődik.
2021. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez nem jellemző. Persze vannak hasonló vonások, de 4 nagyszülő, 5-5 unoka esetében az lenne a fura, ha nem lenne.

(Legnagyobb hasonlóság egyébként egy olyan unokatestvéremnek van a nagyival, aki még pocaklakó volt az említett nagyszülő temetésén.)


Egyébként nehéz összehasonlítani a nagy korszak különbség, meg az eltelt idő miatt.

2021. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan nem létezik, de az én családomban is van olyan, akire illik a "tiszta öregapja" megállapítás
2021. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!