Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Intő jel, ha valakit kb senki...

Intő jel, ha valakit kb senki nem kedvel a közegében?

Figyelt kérdés

Nekem nincs túl sok barátom, nincs túl nagy szociális igényem. Ha körbevesznek az emberek, be tudok kapcsolódni az eseményekbe, jól érzem magam, de ha nincs körülöttem senki, akkor is nagyon jó minden.

Van egy szaktársam(másodévesek vagyunk mind a ketten), aki kicsit elég furcsa számomra, de egyébként kedvelem, jófejnek tűnik. Azt látom, hogy senki nincs a szakon, akivel nagyon jól kijönne (két személlyel jóban volt, de ők kiiratkoztak első év után, mert amúgy se erre a szakra akartak jönni), közös csoportban kb mindenki ignorálja. Ha valaki említi, hogy ez a csaj kérdezett tőle valamit, úgy, hogy ez a csaj nincs ott, akkor általában az jön le nekem, hogy mások nem kedvelik, idegesítőnek találják.

Nekem úgy tűnik, hogy ez a csaj barátkozni akar velem, de nem tudom, hogy intő jel-e, hogy senkivel nincs jóban, miközben ő azért velem ellentétben aktívan szocializálódik, nem csak megvárja, hogy majd valami extrovertáltabb emberke dumáljon vele. Az alapján amennyit beszéltünk, nekem szimpi egyébként, de már többször szívtam meg másoknál, hogy nem figyeltem arra, hogy mások nem kedvelik, és hosszú idő után derült ki, hogy hát ez nem véletlenül van így. Szóval nem tudom...

Intő jel, ha valakit látszólag senki nem kedvel a közegében?


nov. 28. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Engem sem csipáz rengeteg ember, de 1 valaki akkor is lesz, aki befogad a köreibe.
nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mitől idegesítő? Sokat beszél? Vagy okoskodó? Mit nem szeretnek benne?
nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet csak hogy rossz közegben van. Pl ha egy romlott közegben valaki nem korrupt, akkor azt kicsinálják bármi áron, mert nem maradhat. Kilóg, zavaró, veszélyes rájuk nézve.

De az is lehet hogy valóban intő jel, normális közeg de az adott ember nem normális és azért nem illik bele.

Ismerni kell a tényeket honnan és mivel lóg ki, akkor lehet igazából eldönteni. Sőt még ott se lesz fekete fehér hanem sokkal inkább szubjektív moralizálós kérdés. Hiszen a jó és rossz gyakran csak olyan fogalmak amiket mi magunk alkotunk.

nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy egyébként jó ember, meg normális, olyan értelemben hogy nem sorozatgyilkos meg hasonlók. Egyszerűen csak szociális szorongása van, vagy nincsenek elég jó szociáli készségei a kapcsolat építéshez. Persze ezernyi más oka is lehet, ez is csak egy opció.
nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sincs sok barátom. Engem is nagyon sok ember nem kedvel főleg nők... De amúgy jó ember vagyok,van nagyon sok jó tulajdonságom egyszerűen csak zárkózott vagyok, nehezen nyitok, nehezen teremtek kapcsolatot, nehezebben barátkozom. Figyi ismerd meg, barátkozz vele aztán majd kiderül. Adj neki egy esélyt.
nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!