Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várod a karácsonyt?

Várod a karácsonyt?

Figyelt kérdés
nov. 29. 16:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%

“Várni mindig jobb állítólag, mint megélni - mert akkor már mindjárt vége is”


Ez milyen igaz, én imádom az adventi időszakot, készülődni, dekorálni, ajándékot csomagolni stb, de aztán ott és akkor valahogy már nem akkora az öröm, ünnepek utàn meg tök üresnek érzem magam.

nov. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ünneplem, de mindig örülök a szabadnapoknak :)
nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%

Nem, mert kerékpárutakkal megnehezítette Budapest autós forgalmát.

Nem mellesleg egy, sunyi alak, aki kerékpárutakkal megnehezítette Budapest autós forgalmát.

nov. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%

Pontozz fel, mert azt írom, amit te, olvasó látni akarsz.


Szóval.


Igen, már nagyon várom a karácsonyt, mert az a szeretet ünnepe és együtt van a család.

Jó látni a gyermekeim arcán a boldogságot, ahogy a pici kezükkel kibontják az ajándékot.

nov. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, pedig előző években már szeptembertől készültem rá.
nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

#15 Miért, mi változott az életedben, ami miatt nem várod?


Nagyon várom, én is szinte jobban szeretem várni, mert amikor eljön, utána olyan gyorsan vége van.

nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szabi, pihenés, család, finom kaják :)
nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben várom, azt hiszem végre jó lesz, aztán minden ugyanúgy elcsesződik és búsulok...
nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
Részben igen, részben nem. A készülődést, meg a hangulatát szeretem. De három napig egyedül itthon gubbasztani nem túl izgalmas program.
nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#16

Tavaly óta "váltunk" el a szüleimmel, tavaly volt az első karacsonyom amit nem a régi otthonunkban töltöttem, + a tavalyi tél során történtek eléggé szar dolgok, meg ertelemszeruen teljesen más is volt, meg nem tudok olyan megoldást kitalalni az ünneplésre, ami mindenkinek jó lenne. Tavaly 24-en azt csináltam, hogy egész nap apával voltam, úgy fél 5 körül meg atmentem anyuhoz,amikor a szenteste "kezdodott" és ott aludtam. Amu anyának nyilván jó volt, de apukám meg egyedül volt szenteste. És így van ez a dilemma is, hogy idén hogy csináljam.

nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!