Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért szokott szimpi lenni...

Az miért szokott szimpi lenni a lányoknak, ha a fiú tud és szeret is varrni, kötni meg horgolni?

Figyelt kérdés
nov. 29. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kézműves tevékenység elvégzésének képessége méltányolható teljesítmény.
nov. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egyáltalán nem szimpi.
nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem szokott.
nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Csatlakozom a ketteshez, de tisztában vagyok vele, hogy mindenki más típusú pasit keres...

Van olyan is, aki a csendes, "papucs" típusú férfiakat szereti, én attól is falra másznék.

A kézügyesség és kreativitás tényleg nem rossz dolog, sőt, de részemről azt kedvelem, ha kicsit maszkulinabb formában élik ki ezt a pasik.

nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Sajnálatból hogy szegény fiú nem csak meleg, de úgy viselkedik mint egy nagymami. És a lányok általában szeretik a nagymamájukat.
nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kitana. ***** válasza:
Nekem eleve az szimpi, ha van valami hobbija, amit szeret és aktívan foglalkozik vele, mindegy, hogy ez feminin vagy maszkulin dolog, mindkét kategóriában lenne 1-2 konkrét, ami inkább taszítana, de a horgolás, kötögetés nem ilyen.
nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erről a Demolition man, magyarul talán "a Pusztító" c film jutott eszembe Stallone-val. Aki látta, tudja miért 😃 1000 éve nem láttam, meg is nézem.
nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez önmagában semmit nem árul el egy férfiről.


Volt olyan ismerősöm aki többek között hímezett is.


Mellette meg csajozott, gitározott, olvasott rengeteget, jól tanult, kétkezi munkában is megállta a helyét. Most meg saját cége van. Az a vicces, soha nem láttam konkrétan edzeni, mégis olyan alkata volt mint egy testépítőnek.


Szerintem összességében ha vonzó vagy egy nőnek, akkor ettől nem leszel kevésbé vonzó. Ha meg nem vagy vonzó számára akkor ezzel együtt sem leszel az.

nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nagy a farka, vagy van pénze, tök mindegy, mit csinál, be fog jönni a nőknek. :D
nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha nagy a farka"


Mondjuk hiába van nagy farkad, ha ronda vagy mint a munkába vezető út. Mit érsz vele? Azon kívül, hogy két kézzel vered? :D

nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!