Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai túlsúlyos lányoknak,...

A mai túlsúlyos lányoknak, nőknek minek van annyira erőltetett önbizalmuk?

Figyelt kérdés

Környezetemben sok olyan kövér lányt ismerek, akik állandóan a középpontban szeretnek lenni, fontoskodnak, affektálva beszél, túl okosnak akarna látszani, másokat testét kritizálja az ember háta mögött és ő úgy tesz mintha egy csinos modell lenne.

Feszülő farmernadrágban jár, szűk ruhákat hord és zabálja a giga kalóriás kajákat mindenki előtt.

Néha irigylem az önbizalmukat az 54 kg-al.

Szerintem ez annyira gáz és irritáló az ilyen megnyilvánulás.


2023. nov. 1. 19:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
40%
Férfiként mondom ezeken nevetünk csak szóval ne is törődj velük xd Csak a saját szarjukat próbálják színezni, mesélik maguknak a hülyeséget.
2023. nov. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
43%
Az a baj hogy sok férfitársunknak mindegy milyen undorítóan dagadt a másik,jó neki az is.plusz az önbizalmukat felviszik az égig holott egy zsíros hájpacnik valójában
2023. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Mert a túlsúlyos nők is keresettek a férfiak körében, így nem érzik ennek hátrányát pasizás során. (Túlsúlyos nőkről van most szó, nem elhízottakról)
2023. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Végső soron mindig az érvényesül, aki "tolja" magát. Nekik hátrány lenne a túlsúly,de mivel nyomják magukat, így leküzdhetik ezt a hátrányt. Aki nyomul, mindig sikeresebb lesz előbb vagy utóbb.
2023. nov. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
39%
A kövéreknek is kell valamibe kapaszkodniuk. Ők tét és megfelelési kényszer nélkül azt csinálnak, amit akarnak. Mert végül is belegondolva, egy csöndes kövér lány, vagy egy nagyszájú kövér lány ugyan annyira szimpatikus, vagy unszimpatikus egy olyan férfinak, akinek a karcsú nő az ideálja. Engem férfiként az szokott leginkább zavarni, amikor ezek a kövér lányok már túl messzire mennek bunkózás terén, és kifejezetten sértő, alázó a stílusuk. Sok ilyet ismerek. Olyankor csak odaszólok nekik valami olyasmit, hogy "kanalazgass egy kis nutellát, ahogy szoktad éjszakánként, majd megnyugszol tőle."
2023. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
24%
En 50eves vagyok de nalam minden kövér nő lehet 20eves is kuka
2023. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%
Az önbizalom nem a kilóktól függ.
2023. nov. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
Azért van különbség egészséges önbizalom, meg a kisebbségi komplexust ellensúlyozandó mondvacsinált, erőltetett önbizalom közt.
2023. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de mindig az eltulzott önbizalmúak nyernek. Lehet,hogy sokkal többen utálják is őket,de végül párból,barátból, munkából is mindig jobbat kapnak..ez az igazság.
2023. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

Ezt a jelenséget én is észrevettem. Főleg mikor irtó túlsúlyos lányokon több tonna vakolat van, szemükön ott a műszempilla és a körmükön a műköröm.


Szerintem nagyon vicces, hogy ezzel akarják kompenzálni a túlsúlyukat. Inkább lefogyhatnának. De mindegy, az utca bolondjának is kell valakinek lenni.

2023. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!