Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sikeresek a magas...

Miért ilyen sikeresek a magas és vékony srácok a lányoknál?

Figyelt kérdés

Én seggdugasz vagyok a magam 178 centijével, és egész életemben a magas vékony srácok hoppolták el a csajokat előlem. lletve folyamatosan azt látom, hogy a 10/10-es nők 80%-ba magas vékony srácokkal vannak együtt. Koliban lakok, van is egy 20 éves, 191cm magas, de kb 60kg-os szobatársam. Nagyon introvertált,(legalábbis velem) nem valami beszédes, sőt, eléggé lányos a viselkedése is. Emiatt azt hittem hogy meleg, de ma este mikor mentem el, ő pont akkor jött vissza a szobába, valami 10/11-es instamodell nővel az estére. Hát, a szám is tátva maradt.

De egész középsuliba ez volt, akkor sose volt barátnőm. Viszont a rondább, de magas srácoknak mindig volt.


Mi lehet emögött az evolúciós ok? És nyilván vannak kivételek, nem azt mondom, hogy csak az ilyen srácoknak van barátnője, hanem hogy tapasztalataik szerint az ilyen srácoknak könnyebb lányt találni.



2023. okt. 4. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

A magasság nyilván a 4-5 külsőre fontos, és mondjuk egy tucat általánosságban fontos faktor közül egy. Ha pipa, akkor 10 bónusz ponttal indítasz. Statisztikailag nyilván előrébb vagy, mint aki nem magas. De ennyi. Ha mást nem mutatsz fel, vagy más külső jegyed nem előnyös, attól még nem fogod megütni a mércét.

Neked inkább komplexusod van, és ezért figyeled a magad férfiakat.

Bár 178 cm-vel te is picit az átlag felett vagy.

2023. okt. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
77%
Színtiszta sirám vagy azért. Aki panaszkodik és nem tesz semmit az így jár. A melegeket is elítéled. Nem csoda, hogy nincs barátnőd.
2023. okt. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Van baj veled, de ahhoz a magasságodának semmi köze.
2023. okt. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

167 cm magas férfiként: ha a 178 centis magasságoddal übereltek a magas férfiak, akkor nem, biztosan semmi köze a magasságodhoz ennek.


Egy magas (értsd, 190 felé) és vékony srácot ismerek közvetlenül: neki több év után, majdnem 30 évesen lett újra barátnője. Előtte évekig szinte nem is ismerkedett.

2023. okt. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg ők nem ilyen iszonyatosan felszínesek.
2023. okt. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Morzsi007 ***** válasza:
86%

Én is így láttam a dolgokat anno és most is azt mondom, hogy a férfi magassága a tinédzser lányok szemében egy nagy plusz pont. Nem csak ezen a területen előnyös.

Én 162 cm vagyok, volt egy haverom 185 cm körüli, vagány gyerek volt, de mikor nők társaságába kerültünk, hozta a szerény formáját és ez nagyon bejött a lányoknak. Szinte bárkit megszerzett magának, nekem mindig annyit mondtak legyünk barátok, kedves és jó fej vagyok, de ennyi, a haverom mindegyiket elrendezte, a csajok többet akartak, a haveromat egyik sem érdekelte igazán, csak elmondhassa, hogy ez is megvolt…. Csak azért, mert magas vékony, én meg alacsony, de nem kövér, normál testalkatú, rá felnéztek, engem semmibe vettek.

Az is megfigyelhető, hogy a vezetőket is inkább a magasabb férfiakból választják, könnyebb tekintélyt szerezniük, egy alacsonyabbnak sokkal nehezebb vezető pozícióban megállni a helyét.

De 178 cm magassággal azért bármit lehet kezdeni, nem 160 cm vagy, mint én.

2023. okt. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Modellalkat.
2023. okt. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
178 cm nem seggdugasz, teljesen normális magasság. A barátom is pont ennyi, soha nem volt hiánya a nőkben. A szobatársad egy égimeszelő.
2023. okt. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez hülyeség.

164cm vagyok, és sose volt gondom a csajozás terén.

2023. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
#9 Nem sértésnek kellett volna venni, hanem értelmezni. Nincs olyan, hogy csak a magas és vékony srácokra mennek a nők. Nincs, mert abszolút nem számít. Egy normális nőt teljesen hidegen hagy, hogy 190 centi vagy, vagy 165, hogy 70 vagy 80 kg vagy. Nyilván ha ekte kövér vagy az komoly hátrány de azért aközött meg a vékonyok test között bőven van átmenet. Bár most van párom (pont vékony és magas egyébként ha már itt tartunk), de mikor nem volt, bármilyen férfinak aki nagyjából normálisan nézett ki megadtam az esélyt, ha a személyiségével megfogott. Tetszett velem kb. egy magasságú, pufók, pattanásos srác is, nálam alacsonyabb, nagyon vézna, szintén erősen pattanásos férfi is, és 190 centis modell alkatú adonisz is. Minden egyes alkalommal azon bukott el a dolog, hogy nem volt elég közös pont, vagy nem voltunk egy hullámhosszon, vagy nem egyeztek a világnézetek és az értékrendek, vagy nem ugyanazokat a dolgokat akartuk egymástól. Életemben nem mondtam még azt senkire, hogy "tetszik, tetszik, de mivel csak x centi magas/van rajta 10 kg plusz, nem kell". Egyébként a 178 centivel egyáltalán nem vagy alacsony, az átlagos magyar nő 164 cm, szóval a legtöbbünknél minimum fél fejjel magasabb vagy.
2023. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!