Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál valamilyen terméket...

Szoktál valamilyen terméket betárazni?

Figyelt kérdés

Legyen szó tartós élelmiszerről, vagy tisztálkodási, kozmetikai termékről, valamiről ami a hobbijaidhoz kapcsolódik,etc.


Mi miatt halmozol fel belőle nagyobb mennyiséget? Kort és nemet is írhattok.



nov. 30. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Óvszerből szoktam betárazni, 100 db-ot veszek, mert gyorsan fogy.
nov. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Lènyegèben mindent. Nem jàrok naponta boltba. Ha valami fogy , vagy akciós akkor veszek. Igy mindig van itthon pàr kg mindenből, mosószer 2-3 flakon.
nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Wc papir. Nem igazán tudom miért, de ez az egy dolog az, amiből rengeteg van itthon mindig. Jóval a korona előtt kezdődött nálam amúgy, de akkor kimondottan jól jött az üres polcos időszakban. Most 10 csomag 16 tekercses van itthon, de egy már bontott, jövő héten vennem kell.... 🤦‍♀️ Közel 50 vagyok és nő.
nov. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem szoktam, max akkor ha valami tényleg nagyon jó áron van és nem romlandó dolog.


Gondolom ilyen 5-6 kg hús kiadagolva még nem számít betárazásnak a fagyasztóba.

nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%

Konzerveket tárazok egy beton bunkerbe. Ezen kívül magokat is, pl rizst ások el pet palackokban .

Mivel nemsokára vége a kapitalizmusnak (túlnépesedés van) ezért évtizedeken belül várható hogy szétesik a jelenlegi társadalmi rendszer. Ekkor majd elbújok a föld alá pár évi amíg egymást gyilkolássza a nép a fennmaradó erőforrásokért.

nov. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Kávét szoktam, amikor akciós, mert sajnos nagyon drága lett.
nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%

#5 és jó lesz neked egy bunkerban, természetes fény nélkül évekig magokat csipegetni, és várni a nyugalmat?

Ettől szerintem a legdurvább halál is jobb, csak egyszer szenvedsz. A bunkerben meg lehet évekig.


Válaszolva a kérdésre:

Nem szoktam betárazni, csak éppen ha akciós valami, akkor egy darab helyett kettőt, hármat veszek max.

nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Ha a betárazás valami nagy mennyiséget jelent, akkor nem.

De sok mindenből többet veszek, hogy ne kelljen gyakran venni. Pl. ha elfogy a sampon, akkor nem egyet veszek, hanem többet, és akkor egy ideig nincs rá gond. Vagy élelmiszereknél is, ami eláll és viszonylag gyorsan fogy, pl. tonhalkonzerv. De pl. cukorból, rizsből nem veszek többet, az úgy is elég sokáig elég, ha csak egy kilót veszek.

Vagy még akkor szoktam valamiből többet venni, ha ritkán lehet kapni, pl. volt egy kedvenc csokim, nem sok helyen lehetett kapni és ott se mindig. Ha találtam valahol, akkor képes voltam megvenni egy egész dobozzal.

nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha majd megunom magam #7 akkor kitalálok valamit... (Vannak eszközeim amikkel én is pillanatok alatt véget vethetek az egésznek, ha úgy találom jónak.)
nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként szerintem nem egyből lesz vége a világnak hanem kb úgy mint a CONCRETE UTOPIA c filmben. Ilyenkor meg jól jön egy biztos kis bunker :)
nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!