Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem szimpatikus,...

Ha valaki nem szimpatikus, megmondjátok neki?

Figyelt kérdés
Mondjuk új társaságban vagytok, és egyszerűen nem szimpatikus. Továbbra is egy társaságba fogtok járni. Én egyszerűen nem akarok kedvességet mímelni, ha egy porcikám se kívánja ezt. Nem dorongolom le kéretlenül az első öt percben, hogy mennyire utállak, hiszen ezt senki nem kérte és vélhetően rosszul is esne neki. De kedvesebb se vagyok, mint amit a szívem diktál és ha rákérdez ő vagy másvalaki, akkor nem tagadom le, hogy nem kedvelem. Igaz történet alapján.
2023. dec. 1. 23:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem mondom meg neki,hanem kicsit távolságtartóbb vagyok.Aztán kiderül,hogy valóban van-e vele problémám,vagy csak túl hamar ítélkeztem.
2023. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
10: életem. Mintha én fogalmaztam volna. "kevesebb is elég, hogy valaki unszimpatikus legyen" Pont így.
2023. dec. 2. 10:36
 13/13 anonim ***** válasza:

Én sem mondom meg senkinek, ha nem szimpatikus, egyrészt, mert ellenkező esetben nekem is pocsékul esne, illetve biztos vagyok benne, hogy előbb vagy utóbb az illető úgy intézné a dolgokat, hogy keresztbe tudjon tenni nekem a munkában. Vagy bárhol máshol, de mivel a meló az, ahol nem tudom megválogatni, kivel veszem magam körbe, inkább ugye ottani helyzeteket kell elképzelni.

De én is éreztetem vele, hogy nem (kellően) szimpatikus számomra; távolságtartó vagyok, vagy épp csak annyit kommunikálok vele, amennyit nagyon muszáj.

2023. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!