Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elhinnéd hogy túl van rajta?

Elhinnéd hogy túl van rajta?

Figyelt kérdés
A barátom az exével 7 évig volt együtt, mivel a barátom 24 éves, így ez sok idő.Nehezen beszél róla, néha még maga előtt is látja mikor nem akarja,3 éve szakítottak, abból 1 éve velem van.A nevét se tudja látni, és ritka későn mondta el.Azt mondta már nincsenek felé érzései, de nekem egyszerűen nem hihető, szerinted?
dec. 3. 07:21
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

"A nevét se tudja látni..."


VS.


"Azt mondta már nincsenek felé érzései"


A kettő üti egymást. Nincs túl rajta, ez biztos. Akin túl vagyunk azért nem táplálunk ilyen mély érzéseket.

dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Még szereti
dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
nincs túl rajta. de az idő segíteni fog ;)
dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincs túl rajta. Sajnálom.
dec. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is felhúzom magamat, ha látom a volt barátomat, mert eszembe jut, hogy mennyi időt elpazaroltam rá az életemből. De már túl vagyok rajta, és nem cserélném el a mostani barátomra, ő tényleg más és szeretem:)
dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem lehetséges az, hogy nincs túl rajta, de ettől függetlenül nincsenek felé érzései már. Érhette akkora csalódás, hogy nagyon nehezen felejti el és rossz visszagondolnia rá. Viszont ez nem jelenti feltétlenül, hogy még szerelmes belé és bármikor visszamenne hozzá, sőt.
dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túl rajta.

mi pasik akin túl vagyunk, az iránt érdektelenek, közömbösek vagyunk.

csak ő nincs, így jó vagy pótléknak.

dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs túl rajta.


Én is ugyanebben a cipőben jártam, csak nekem volt annyi eszem, hogy míg "zavar" egy név, egy kocsimárka, egy illat, addig nem kezdek új kapcsolatba, mert a másik nem azt érdemli, hogy az exem miatt keseregjek, vagy boruljak ki.


Ő új ember, megérdemli, hogy önmagáért szeressem és ne a múltba révedjek mellette.

dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!