Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki az emberekhez csak azt az...

Aki az emberekhez csak azt az egy kommunikációs formát ismeri, hogy bunkó mindenkivel, mi baja van?

Figyelt kérdés

Kicsit nehéz ezt nekem megérteni, az életben mindenkivel próbálok jóban lenni, ismerkedni, beszélgetni, barátokat gyűjteni.

Van egy face csoport, ott van egy állandó tag, aki csak beszólni, sértegetni képes másokat. Ki nem tiltják, valamiért.


dec. 3. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg frusztrált valami oknál fogva ezért mindenkiben csak a hibát látja. Az ilyen mérgező negatív embereket el kell kerülni.
dec. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nekem ez rejtély tényleg, hétvégén kora reggeltől kezdve csak ezt nyomja az illető.

Ahelyett, hogy örülne, hogy kivételesen süt a nap, hétvége van, stb.

dec. 3. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyakran frusztráció az oka, és ezáltal valamennyi kis önbizalmat gyűjtenek. Ha jól beszól, akkor okosabb, jobb a másiknál. Legalábbis ezt érzi. Persze racionálisan simán tisztában lehet azzal, hogy csak vesztegeti az idejét, de a dopamin löket akkor is megvan.


Egy jó videó a jelenségről, ha értesz angolul. Sztem simán bekönnyezős a vége:

https://www.youtube.com/watch?v=P51yWUeHKJo&ab_channel=VivaL..

dec. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lehet megmondani az okot. Ezer meg egy dolog lehet, ami miatt alapból ilyen a személyisége, vagy csak a net mögé bújva ennyire bátor
dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na igen, ahogy nem értjük meg a darabolós sorozatgyilkosokat se, bár ahogy ismerem magam, vele is összehaverkodnék 5 perc alatt.
dec. 3. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös.Pláne,ha te magad vagy az!!! 🤔
febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!