Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség a lustaság és...

Mi a különbség a lustaság és aközött ha valaki kényelmes?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre hogy

ha tudom h mondjuk sok dolga van

barátnőmbek és mondom gyere segítek,csináljuk, egyből fáj valami és pihen.

Viszont előtte úgy adta elő mintha mekkora és mennyire nehéz feladat lenne es nem ér rá semmi mással foglalkozni.


Például most is nagytakarítást akar:


Valamiben segíteni kellett volna de nem mert nagytakarít. Ezért vett ki szabit is heti 1 napot. Viszont kb napi egy helyiséget csinál meg, a többi időt elcseszte. Hiába mondtam hogy munka után segítek.


Most is épp alszik mert mondtam gyere folytassuk segitek takarítani most van időnk, holott csütörtök és péntek kb 3órat csinálta csak a többit tvzte.


A lakás maga 45m2, kicsi előtér és konyha, meg fürdő, nappali és háló tele beépített bútorral szóval max 3nap és kész is lehetne lenni.


1hete rágta a fülem vegyem le a magas polcról az égőt, meg mikir veszem már ke, levettem azóta 4napja hozzá se nyúlt, kerulgetjuk a földön.


dec. 3. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
A te barátnőd lusta. De okozhatja fáradság, depresszió nyugodtan.
dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt is mondtam hogy ha úgy érzi lelkileg nincs jól keressünk dokit
dec. 3. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt innen nemtudhatjuk, ezt csak ő érzu mennyire fàradt.
dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ő nem vevő semmire akkor hagyd el.
dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Te már megint itt vagy? Ha zavar, takaríts te. Nem segítened kell, ugyanannyi jogod van megcsinálni, te is ott laksz.
dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Jó koszosnak kell lennie egy 45 nm-es lakás egyik helyiségének hogy arra ne legyen elég egy nap :D Meg amúgy hogy lehet egy ekkora lakást annyira elhanyagolni hogy 3 napig nagytakarítást kelljen csinálni.

Remélem trollkodás mert ez übergáz.

dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

"Jó koszosnak kell lennie egy 45 nm-es lakás egyik helyiségének hogy arra ne legyen elég egy nap :D"


Attól függ, mekkora az a takarítás, ha mindent kipakol a szekrényekből, összerendez, akkor kevés is lehet 1 nap.

dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Most is épp alszik mert mondtam gyere folytassuk segitek takarítani most van időnk, holott csütörtök és péntek kb 3órat csinálta csak a többit tvzte."


Gyanús ez az egész. Lehet hogy úgy alszik mint a Dikkh TV-ben a lány hogyha benyit a pasi valami nemakarom témákkal akkor úgy tesz mintha aludna bárgyún mosolyogva. Meg fura ez az egész lassúzás is, tuti a telefont nyomkodja sokat és írogat másokkal. Akkor szokott ez lenni, hogy mindenre van kifogás, meg fáradtság, meg időhiány.

dec. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lusta egyáltalán nem akar semmit sem megcsinálni, még egrecíroztatásra sem.

A kényelmes elvégzi a munkát, de nagyon lassan, hosszú ideig műveli azt.

dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!