Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sokan azt mondják, hogy...

Sokan azt mondják, hogy Deichmannos es kínais cipők között nem nagy a különbség, de akkor miért kényelmesek a Deichmannos cipők?

Figyelt kérdés

Van vagy 10 pár magassarkúm a Deichmannból( Catwalk, Graceland), a legtöbbnek 10 cms sarka van, mégis szinte egész nap bírom bennük. Kényelmesek, a kínais cipőkben meg 1 óra után úgy fáj a lábam, hogy le kell vegyem.

Itt a GYK-n viszont nem egyszer olvastam, hogy nincs sok külöbség a kínais és a Deichmannos cipők között.


2016. nov. 5. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Én pl mindig ezt írom, de az igaz hogy magassarkút még sose vettem ott. A fő problémám, hogy nagyon hamar szétmennek az ott vásárolt cipők, egy szezont sem bírnak végig. Ha neked ennyi cipőd van és váltogatva hordod őket, akkor ez a probléma téged nem biztos hogy érint.

A gyerekrészen egyébként vannak jók (pl Elefanten), de azok drágák is.

2016. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak kényelmesebbek, de nekem évekig bírják a strapát, a kínai cipők meg csak pár hónapig.
2016. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is jol birjak a Deichmannos cipoim :)

Igaz nem 1, hanem legalább 4-5parat hordok valtva :) igy nincsenek akkora terhelésnek kiteve.

2016. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy különbségek vannak köztük. A kínai nekem borzasztóan kényelmetlen, legyen szó magassarkúról vagy sportcipőről arról nem is beszélve hogy nem bírják pár hónapnál tovább. Deichmannból van minden cipőm már régóta, van amelyik 3 éves őszi-téli bakancs, túlélt már túrákat, kiskutyák cincálását és folyamatos használatot de semmi baja :D ugyanilyen jól bírja minden másik cipőm ami onnan való. Csak azt bánom hogy az alkalmi magassarkúmat nem ott vettem mert 2 óránál tovább képtelen vagyok a kínaiban megmaradni
2016. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A deichmanba is van silány minőségű, nem annyi mint a kínaiba, de én is már több cipőt vittem vissza fél-egy év után. De pl már a kínai cipők is kezdenek a minőségre menni, lehet több fajtájú jó cipőket venni, ami kényelmes és tartós is.
2016. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kínaiban a szakadt cipődet vissza viszed mondjuk 3 hónap után akkor max kiröhögnek, míg a deichmannba szó nélkül kicserélik
2017. jan. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3 hónap múlva nem köteles kicserélni egyik bolt sem, 3 napig lehet ruhaneműt kicserélni, ha nem tetszik, hibás.

A deicmannban azért cserélik folyton, mert így csinálnak forgalmat. Meg tudják, hogy sok cipőnek vmi baja lesz,mert nem tartósak, ezért kicserélik.

A kínaiak meg eleve olcsóbb cipőket árulnak, amiért nem cserélgetik.

De már a kínai cipők közt vannak jók, amik évekig jók gyakori hordásnál is.

Én pl a Deicmannban nem is veszek évek óta sport vagy utcai cipőt, mert 1 évet sem bírnak ki.

2017. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!