Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés számodra veszíteni?

Milyen érzés számodra veszíteni?

Figyelt kérdés
dec. 6. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Rossz.
dec. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mire sarkall?
dec. 6. 12:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nyerjek. Jobb legyek. Helyzetfüggő is.
dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ. Ha valaki csalással győz le (annak tekintem azt is, ha valaki titkolja a teljesítményét és úgy győz le, csak a végeredmény látszik) azt igyekszem lebuktatni, hogy elnyerje méltó büntetését. Ha becsületesen, nyíltan legyőz gratulálok neki.
dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Rossz.
dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdekel különösen, így jártam. Nem lehetek mindig mindenben és mindenkor én a legjobb.
dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Veszíteni is tudni kell. Azért valahol motiváló és senki sem legyőzhetetlen.
dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam.
dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Változó.

Van, amikor majdhogynem pocsék érzés, amikor olyannal szemben maradtam alul, aki nem egyenes úton győzött, került oda, akkor nagyon tud bántani a dolog. Meg az igazságérzetem is dolgozik a háttérben.


Viszont, bármilyen ciki is ezt leírni, nekem időnként kell egy kis koppanás, akár ilyen formában is, mert néha eléggé el tudok kényelmesedni, és olyankor az alapból rám nagyon is jellemző alázatosságból is fogytán van. Szóval kell egy ilyen dolog, hogy visszarántson kicsit. Vagy épp nagyon.


Veszíteni és győzni is tudni kell, mindkettő tud motiválóan hatni rám.

dec. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!