Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik állítás igaz rád...

Melyik állítás igaz rád legjobban?

Figyelt kérdés

dec. 6. 22:57
A kérdező szavazást indított:
Konfliktuskerülő és békés ember vagyok. Hatalmas türelemmel rendelkezem és általában mindig megbocsátok.
Ha épp nincsenek problémáim fogom magam, és generálok magamnak. Soha semmi nem jó nekem, mindenben találok valami kivetnivalót,hogy panaszkodhassak.
Magabiztos és határozott személyiség vagyok, akit nem lehet csak úgy leuralni, külsőleg felenknek tűnhetek de igenis képes vagyok kiallni magamért.
Habár tudom hogy mi lenne jó nekem, de lusta vagyok cselekedni, túl nagy áldozattal járna így inkább a kényelmet választom.
A család a legfontosabb számomra. Jól kijövök a gyerekekkel, szeretem az állatokat, és a természetet.
Kalandvágyó vagyok, extrovertalt akinek mindig kell valami újdonság az életébe, nem bírom az unalmat és az egyhangusagot.
Legnagyobb kikapcsolódás számomra a zenehallgatás és közben az elmélkedés az eletemrol és a világ dolgairól.
Imádom a természet minden apró mozzanatát figyelemmel követni. Legyen az szivárvány, hullócsillag, köd, naplemente, villámlás
Szeretem a morbid dolgokat. Érdekelnek a krimik, a horrorfilmek, meg a sorozatgyilkosos dokumentumfilmek is, az eltűnések
Legnagyobb hobbi a sütögetés nekem. Mindig a konyhaban vagyok, hogy valami új edesseget készítsek.
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. és a 7. állítás igaz rám, de a 7-esre szavaztam.

Mivel türelmes vagyok, sajnos mindig megbocsátok annak is akinek nem kéne. Viszont ezek a dolgok eltörpülnek, mivel rengeteget gondolkodok, kalandozok el a világ dolgain. Ha valamin épp gondolkodok, azt magamban ki vesézem, majd ami hozzá kötődik téma és eszembe jut azt is.

dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok annyira tudathasadásos, hogy mindegyik igaz lehet rám.
dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ebből egyiket sem tudtam jó szívvel behúzni, hallod.


Békés ember vagyok, türelmes, de egyáltalán nem vagyok konfliktuskerülő. Csak tudok alkalmazkodni a konfliktusaimat meg kedvesen rendezem.


Valóban nem az a típus vagyok, akit le lehet uralni, de azt sem mondanám, hogy kívülről félénknek tűnök. Inkább a fordítottja: határozottnak tűnök, de belül bizonytalan vagyok.


Gyakran választom a kényelmet a bizonytalanság helyett, de közben meg állandóan kényelmetlenségeket vállalok, hogy ne unatkozzam. Ugyanazon a munkahelyen vagyok 12 éve, de 2-3 évnél tovább nem csináltam még ugyanazt a munkakört; a pozícióm nem is létezik hivatalosan.


A család nagyon fontos nekem, aránylag jól kijövök a gyerekekkel, az állatokat is szeretem, de hogy ezek kicsit marginális dolgok nekem.


Extravertált vagyok, szeretem a kalandot, de csak módjával, és igenis szeretek lustálkodni, semmit sem csinálni, de a monotonitást nem bírom. Amúgy imádok zenéz hallgatni, olvasni, filozofálni az életemrő, természetben lenni, egyedül lenni. Mostanság a legfőbb kikapcsolódásom, hogy biciklizek 30km-t, közben hangoskönyvet, vagy zenét hallgatok.


Szeretem a krimiket, a sorozatgyilkosos sztorikat. De ez is marginális.


Legnagyobb hobbim a főzés, ezt majdnem behúztam, de sütit még életemben nem csináltam.

dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A 7. és 8. teljes mértékben igaz rám, a többi állításból viszont csak foszlányok, és a 4. áll tőlem a legtávolabb. Végül mégis a 7. lehetőséget választottam, mert mostanában zenehallgatás nélkül szinte semmit sem csinálok, és elég nagy döntések előtt állok a jövőm illetően, így ebbe menekülök agyalni.
dec. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!