Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szokványos, hogy 30...

Mennyire szokványos, hogy 30 felett nem utaztam repülővel?

Figyelt kérdés
dec. 8. 23:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ. Gazdagabb országokban ritkább, nálunk azért elég gyakori, h az életet leélik a legtöbben repülés nélkül.
dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
mármint nyilván a 85 éves nagyim is 30 felett van és nem utazott, de 30-40 közötti vagyok, szóval középkorú/fiatal, így értem
dec. 8. 23:24
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Most azon mit nem lehet érteni, amit írtam? Csóró ország, csóró emberek, nincs repülés. Gazdag ország, gazdag emberek, van repülés. Egyáltalán nem ritka, h 30 felett még nem repült valaki.

#1

dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

És mi van, ha nem arra válaszoltam, hanem a kérdéshez tettem hozzá?

Ahány ismerősöm van, nem is tudom, tudok-e olyat, aki ne repült volna még ebben a csóró országban. Mást értünk szegénységen. Nálam a szegénység a putri, ahol mezítláb mászkálnak a gyerekek, és nem váltogatják a szülők a telefont 2-3 évente. Elhinném a szegénységet, ha még mindenkinek gombos telefonja lenne.

dec. 8. 23:37
 5/25 anonim ***** válasza:
62%
Én se repültem még soha életemben, sőt, mondok jobbat, külföldön se voltam még soha (27 vagyok). Nem olyan nagyon érdekes ez egy arányaiban csóró országban.
dec. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
23%
#5 most mondta el a kérdező, h ez nem egy csóró ország. XD
dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Kitana. ***** válasza:
Fiatalon még furának tartottam volna, tekintve, hogy nekem ez tök szokványos program volt, nem csak a külföldi nyaralás, de az is, hogy hétvégén kimegyünk a helyi reptérre és vitorlázóval, vagy motorossal megyünk egy kört, de aztán felnőttem, és azt tapasztaltam, hogy az emberek jó nagy része soha nem ült repülőn, de egyéb módokon sem mentek külföldre, a közeli országokba sem. Szóval annyira tényleg nem furcsa. De ha hiányzik ez az élmény, azért még mindig lehet kapni repülőjegyet olcsón a népszerű célpontokra, inkább a szállás lehet drága, ha több napot maradnál.
dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

4


A szegénység annál van aki minimálbérért dolgozik fizikai munkát nap mint nap és a hónap utolsó hetére már egy fillére sincs és rá van utalva, hogy közeli rokona, szülei exe kisegítse stb. :P

dec. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Én külföldön se voltam, de nem is pazarolnék pénzt nyaralásra pl.
dec. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Magyaroszágon abszolút nem furcsa

Én se repültem volna soha szerintem ha bizonyos adottságok miatt nem tehettem volna meg és ugyanúgy csóró munkás lettem volna mint a szüleim...

dec. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!