Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézik ki az emberek...

Miért nézik ki az emberek azt, aki nem szokványos?

Figyelt kérdés

Minap gondolkodtam el ezen. Van 1 férfi ismerősöm aki elég érdekes lehet elsőre másoknak. Képes ilyenkor is megíztláb járkálni az utcán. Van cipőre pénze, ha ahhoz van kedve hord azt is, de szerinte ez egyfajta szabadságot ad. Amolyan tojik mindenkire típus. Eléggé hasonló az öltözete is, de amúgy egy tanult, normális emberről beszélek.

A minap találkoztam vele az utcán, beszélgettem vele pár percet, aztán többen is megbámultak amiért mezítláb császkált. Volt aki be is szólt neki. Lehet, hogy ő intelligensebb ember mint a nézelődők. Miért nézi ki így az ember azt, aki nem szokványos?


2018. okt. 31. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ő tudja azt hogy egyszer élünk és boldog amíg lehez ez magasabb értelmi szint viszont akik megszólják miatta nem emelkedtek ilyen szintre és elbesznek a részletekbe és úgy halnak meg hogy nem is éltek igazán... Szabványok...
2018. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát mivel társadalomban élünk, emberek közt, vannak bizonyos írott és íratlan társadalmi szabályok, szokások.

Aki ezeket másképp csinálja, kinézik.Bolondnak gondolják.

Ha értelmes ember az ismerősöd, akkor ezt neki tudni kell, és ha felvállalja, akkor viselje a következményeit. Az azért durva, hogy tojik mindenre.

Akkor menjen egy lakatlan szigetre, ott egyedül van, ott megteheti hogy mindenre tojik.

Amúgy az ilyenek egyszerűen csak feltűnési viszketegségben szenvednek.Imádják ha mások megnézik, ha megbotránkoznak rajtuk, ha beszélnek róla.

Ez egy éretlen, kamaszos dolog, még nem nőtt fel az illető, lehet sosem fog.Serdülőkorra jellemző az ilyesmi.

Lehet valaki szabad úgy is, hogy másokat nem irritál vele, és még belefér a normákba.Mondjuk otthon lehet mezítláb, meg a strandon, de az utcán? Bizonyos helyzetekben mehet valaki mezítláb.Mi is voltunk nyáron kirándulni, homokos ösvényen jó volt mezítláb menni, levettük a cipőt, kezünkbe vittük, senki nem nézett és csodálkozott.Érthető volt.

2018. nov. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ez itt a baj hanem az hogy ha én azt mondom józsikának 1 tojása van péternek 2 jánosnak 3 nekem mennyi van? Te azt mondod hogy 4 anélkül hogy bárki azt mondaná hogy osszál vagy szorozzál egyébként nem azon múlik hogy nekem mennyi van hogy épp ők mennyit birtokolnak a társadalommal van baj nem csak ennyi... elég sok
2018. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!