Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szokványos, hogy 30...

Mennyire szokványos, hogy 30 felett nem utaztam repülővel?

Figyelt kérdés
dec. 8. 23:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

Aki nem ment nyaralni túlságosan messzire, annál ez teljesen természetes.

Pl. horvát tengerpartra vagy ausztriai síelésre senki nem megy repülővel.


Én jártam Nagy-Britanniában, oda nehéz lett volna másképp eljutni. De Párizsból jöttem haza busszal (éjjel a buszon aludtunk).

dec. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%
Én nem ismerek senkit, aki ne lett volna még külföldön, legalábbis nem tudok róla. Olyat se, aki ne ült volna repülőn. Szerintem ritka nagyon 30 fölött. Nem egy elérhetetlen dolog.
dec. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ritka, az utóbbi 10 évben volt ekkora "olcsóság" a repjegyek tekintetében, előtte a külföldi nyaralás fogalma ha nem is luxuskategória volt, de mindenképp a jómódúak kiváltsága.

Emlékszem, 21 éves voltam, akkoriban sosem ültem még repülőn, ezt egyszer elmeséltem egy ismerősömnek, aki teljesen le volt taglózva és úgy csinált, mintha mutáns lennék. 😂 Nem esett jól.

dec. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, hogy az emberek hány százaléka utazott repülővel, de szerintem ez abszolút nem minősít senkit, nincs jelentősége, bármilyen életkorú az illető.
dec. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Pl. apukám, aki 63 éves, anyukám bár 56 évesen meghalt, kolléganőm, aki 56 éves, egyikük se utazott még repülővel.


Mivel erről még statisztika nem készült, ezért ezt így nem lehet megmondani.


Van, akinek egyáltalán nincs igénye, hogy repülővel utazzon. Pl. apa munkatársai Görögbe is szervezett busszal járnak. Németbe kocsival mennek. Unokatestvérem Zakopanéba kocsival megy.

dec. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%
Az eu csatlakozás óta vannak az olcsó repjegyek, szóval kb 20 éve. Azelőtt valóban luxuskategória volt. Azóta, aki akarta, megtalálta a módját, hogy párezer forintért repülőre üljön.
dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#16 azért én kevés embert ismerek, aki céltalanul repkedni szokott.

Mondjuk én azt nem értem, aki pl Németországból ilyen fuvarszolgálattal jár haza. Nyomorognak a buszban 20-an, sok-sok óra az út lokációtól függően és egyáltalán nem olcsóbb, mint a repjegy.

dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

11: Busszal mentünk Londonba. :D


15: miért lenne Zakopanéba repülő? A hegyekbe? Oda mi is busszal ill. kocsival mentünk.

dec. 9. 10:56
 19/25 anonim ***** válasza:
71%

#18

Két nappal ezelőtt mondta kolléganőm, hogy ők repülővel mentek Zakopanéba. Délelőtt 10-re megérkeztek, aztán az esti 7 órásival meg jöttek haza.

dec. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

17

Németországban nem minden városban van repcsitér nagyokos. :P

dec. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!