Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugdíjas Tesco pénztáros...

A nyugdíjas Tesco pénztáros nők többsége megkeseredett vagy miért ilyen undok, kötekedős a vásárlókkal? Hogy engedheti meg egy ekkora cég ilyeneket alkalmaz? Tettem panaszt semmi nem változott!

Figyelt kérdés
dec. 10. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

A Tesco borzalmasan rosszul fizet, ezért nem versenyez senki a Tesco kasszákert.


Egyébként meg miért nem használod az automata kasszát?

dec. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem soha semmi panaszom nem volt rájuk, de lehet azért mert nem vagyok irritáló.

Látok egy rakás irritáló embert, akik pl a pénztárnál döntik el hogy nem kell nekik egy árucikk, aztán ugye majd a szolga visszaviszi, vagy nem köszönnek, vagy nem képesek lemérni előre a zöldséget/gyümölcsöt, vagy bunkók, vagy akadékoskodnak, meg mittudomén, aztán ezeknek szokott lenni konfliktusa a kasszásokkal. Univerzális tanács minden szituációra hogy először te magad tegyél meg mindent, hogy ne legyél irritáló, mert ha összefutsz egy nap 50 emberrel, és mind a 50nel irritáló vagy, akkor nagy valószínűséggel a 50ből legalább páran elküldenek majd az anyádba.

Jóval többen mint akkor, ha mindent megtettél volna, hogy ne legyél mások terhére.

(legalabbis szerintem ez a megfelelő tanács számodra, ha a kasszások TÖBBSÉGE gci veled)

dec. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Soha életemben nem volt bajom a pénztárosokkal, pedig elég sok boltban megfordultam már.

Vannak ilyen megkeseredett f@szok is, de szerintem a túlnyomó többség csak akkor bunkó ha a vásárló is.

dec. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Az előttem és utánam sorban álló surmókkal sokkal több bajon volt eddig az életben, mint a kasszásokkal.
dec. 11. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vettem észre ilyesmit, szerintem ez abban a Tescoban van, ahova te jársz, nem általában jellemző mindre.
dec. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Magyarok vagyunk: először a társadalomban keresd a bajt, utána a dolgozókban...
dec. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Magyarországon jellemző embertípus a közepes képességű, kissé lepukkant , sértett, lusta átlag proletár. A pénztárosok többsége pont ebbe a kategóriába tartozik (sőt a magyarok többsége is).

Az ilyen emberek lusták bármiért is tenni, ezért nem haladnak az életben, marad nekik a duma, pofázás, kötekedés.

dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!