Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Finta vezetéknév jól hangzik...

Finta vezetéknév jól hangzik szerintetek?

Figyelt kérdés

dec. 11. 00:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
A Finta névről nekem a fingás jut eszembe. Biztos, hogy ezt a nevet szeretnéd felvenni? Egyébként mi bajod van a jelenlegivel?
dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fingta ugrik be, most már kimondom
dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igazából nekem sem tetszik annyira a hangazása, viszont gondoltam kikérem más személyek véleményét is.
dec. 11. 16:34
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék olyat mondani, hogy jól, vagy rosszul hangzik/ Jó, vagy rossz. Én inkább azt mondanám, hogy izgalmas hangzása van.


Azért nem tudom megállapítani,hogy "jó", vagy "rossz", mert engem a fintorgásra emlékeztet, -lehet abból is jött - emiatt, hogy valaki olyanra asszociálok (nem konkrét személyre), aki mindig undorodik mindentől indokolatlanul; p0fákat vág:), fintorog mindenen, emiatt nem tetszik, de ha ettől elvonatkoztatok, akkor meg klassz név.

dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A Fanta jobban hangzik. :)
jan. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a szó jut róla eszembe, hogy csalaFINTA.
jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!