Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg ilyen...

Szerintetek tényleg ilyen nagy dolog a magasságom?

Figyelt kérdés
23/F vagyok és kb magasabb vagyok mindenkinél. Nagyon ritka hogy velem egy magas embert lássak. Vmelyik nap megmértem magam. 207 cm magas vagyok. Ez tényleg olyan nagy dolog csak mert az utcán úgy szoktak leszólítani a magasságom miatt. Már elég zavaró

dec. 13. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem gyakori, de mit tudsz tenni?!
dec. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ritka, nyilván megbámulnak egyes emberek, akik nem tudják hogy a másik helyébe képzelni magukat, hogy ők mit tennének, ha bámulnák őket.

De az ilyet meg lehet tanulni helyén kezelni. Nem figyelsz az idegenekre, úgy se látod őket többet feltehetőleg. Ha meg téged zavar a magasságod, akkor használd valami jóra, amiben előnyt jelent egy alacsonyabbhoz képest. De ha téged nem zavar, akkor ne érdekeljen, hogy más mit gondol róla.

dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Örülj, hogy nem szólnak be az utcán, hogy lób.szó.... volt egyszer egy pasim, 202 cm volt es többször is megkapta ezt a csodálatos jelzőt...😶
dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Én toronynak hívtam a 204centis pasimat. 😁
dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
#3 És gondolom mind ilyen 165 cm-s idült alkoholista r@ma, vagy aluliskolázott pasas volt. Ismerős ez, mert én is magas vagyok, szánalmas...
dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kipattintod magad és nem mernek beszólni.
dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez nagyon vagány, hogy ilyen magas vagy. Nekem vonzó lenne :) a férfiaknál inkább az alacsonyság szokott problémát okozni. Egy magas csaj össze tenné a kezét érted.

20L

dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak addig fog zavarni, amíg mozgásban vagy.

Amikor már lesz családod, házad, egy fix munkahelyed, a haverok lemorzsolódnak, a barátok maradnak. Akkor már nem fog érdekelni, és az ismerőseidet sem, megszoknak.

dec. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen IQ bajnokkal nem kell foglalkozni, szegények megrekedtek 5 éves korukban, és még mindig ott tartanak, hogy ha látnak bármi olyat, amit addig nem, akkor rögtön kommentelik. Így születnek az "aztaaa, milyen magas vagy!" és hasonló felettébb értelmes megállapítások. Ettől nem vagy kevesebb, és néha még előny is tud lenni. Egyrészt örülj neki, hogy le tudod venni a chipset a legfelső polcról a boltban, másrészt a nők nagy részének kifejezetten pozitív, hogy ilyen magas vagy :D
dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 De a férfiaknak viszont nem pozitív, ha rájuk "akaszkodik" egy 160cm-s lány, csak azért, mert nagyon magas pasi. Gondolom ez a fiatalabbaknál van csak így, akik kifejezetten ilyenek, de nem, nem előny.
dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!