Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fogják fel az emberek...

Miért fogják fel az emberek ilyen nehezen a "zártkörű rendezvény" fogalmát?

Figyelt kérdés
Régóta vendéglátózom másodállásban, és rendszeresen észrevettem a dolgot. Ha valahol zártkörű rendezvény van, valaki biztos be akar jönni, illetve sok ember nem akarja megérteni, hogy ez már fogalmilag azt jelenti, hogy az ajtón belü semmiféle keresnivalója nincs. Miért fogadják ezt olyan nehezen? Miért akarnak inni mindenképp egy kört? Mi ez a felfokozott sértődés, mikor ki lesznek dobva?

dec. 15. 12:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%
Mert tuti ingyen van akkor a pia 😂
dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Mert az önzésük és az értelmi fogyatékosságuk szintje felülírja a fogalom jelentését.
dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha régóta vendéglátózol, akkor pontosan tudod, hogy némelyek mennyire idióták tudnak lenni. Nem is értem, miért csak ezen akadsz ki.
dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%
Én csak egy alkalommal zavartam meg ilyet. Nem akartam sem enni, sem inni, csak szerettem volna aludni este 10 után. A helyszínnel szemben az út túloldalán volt szállásom, és nagyon zajosan buliztak, az út felé nyitott ajtókkal, ablakokkal, a szállásomon az ablakok is beleremegtek. Ez volt az utolsó éjszaka, amit ott töltöttem, az előző éjszakák csendben teltek, így nem feltételeztem, hogy a szemközti pizzázóban bulizni fognak. Másnap reggel 10-ig kellett elhagynom a szállást. Azért mentem át, hogy szóljak, hogy kicsit próbáljanak elcsendesedni, zárják be az utcafronti nyílászárókat legalább. A szállásadónak jeleztem a problémát, ide biztos, hogy nem megyek ismét.
dec. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Mert be szeretnének menni és fel vannak csesződve, hogy ezt nem tehetik meg és tökre feleslegesen mentek el oda.
dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Főleg ha interneten és az utcafronton is száz helyre ki van írva, hogy zártkörű a rendezvény.

Egyébként azért ez zavar a vendéglátózásba, mert alapvetően saját a kocsma, szóval bunkó főnök nincs, ha adódik, repül, a többit meg szeretem csinálni.

dec. 15. 12:44
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

"Mi ez a felfokozott sértődés, mikor ki lesznek dobva?"

Mert évtizedek óta trendi azt hazudni a médiában, hogy mindenkinek mindent lehet, mi több: jár.

dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Zárt körű rendezvénynél zárva van az ajtó, amit őriz valaki és meghívót szoktak küldeni.

Ha ezt nem tetted meg így, akkor mit csodálkozol hogy rendetlenség és félreértés alakul ki???

Csak te tehetsz erről, senki más.

dec. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%
Csak gyagyás analfabétáknak van igényük arra, hogy sorompóval, géppuskafészekkel, betonelemekkel, kulcsra zárt, lebetonozott ajtókkal, kerítésbe vezetett árammal, őrkutyás járőrökkel küldjenek a számukra félreérthetetlen jelzéseket az elérni kívánt szándékról! :DDDDD
dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer jártam így, akkor semmi tájékoztatás nem volt.

Vonattal utaztunk 4 településsel arrébb egy étteremhez, és a helyszínen jött velünk szembe a felirat.

Mikor van honlapjuk, Facebook oldaluk, de sehol nem írták.

De persze mi voltunk a parasztok mert rákérdeztünk, hogy biztos nem-e ehetnénk, ha már fél órát vonatoztunk ide, és 1km-t sétáltunk a vasúttól...

dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!