Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fogják fel az emberek...

Miért fogják fel az emberek ilyen nehezen a "zártkörű rendezvény" fogalmát?

Figyelt kérdés
Régóta vendéglátózom másodállásban, és rendszeresen észrevettem a dolgot. Ha valahol zártkörű rendezvény van, valaki biztos be akar jönni, illetve sok ember nem akarja megérteni, hogy ez már fogalmilag azt jelenti, hogy az ajtón belü semmiféle keresnivalója nincs. Miért fogadják ezt olyan nehezen? Miért akarnak inni mindenképp egy kört? Mi ez a felfokozott sértődés, mikor ki lesznek dobva?

dec. 15. 12:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem pont az esküvőmre akart bejönni egy 50-es házaspár és nem bírták felfogni hogy nem jöhetnek be. Egy borászatban volt (egyébként bűn rossz volt a felszolgált bor), követelték hogy terítsenek meg nekik egy külön asztalt, aztán kérték a panaszkönyvet, majd rendőrséggel fenyegetőztek.
jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%
Facebookra nem tesznek ki semmi frisset, vagy csak random vagy igen vagy nem, de már honlapra se. 100 éves infók vannak kint, vagy tök félrevezető dolgok egy csomó helyen. Azt nem tudom minek van honlapja. Még talán a google ad ki a legtöbb infót oldalt ha beírsz egy rendezvény helyet, éttermeknél meg az se.
jan. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Kései Sirató ***** válasza:
28%

#8


Te még soha életedben nem voltál egyetlen esküvőn se? Hány éves vagy, 8?

jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!