Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fogják fel az emberek...

Miért fogják fel az emberek ilyen nehezen a "zártkörű rendezvény" fogalmát?

Figyelt kérdés
Régóta vendéglátózom másodállásban, és rendszeresen észrevettem a dolgot. Ha valahol zártkörű rendezvény van, valaki biztos be akar jönni, illetve sok ember nem akarja megérteni, hogy ez már fogalmilag azt jelenti, hogy az ajtón belü semmiféle keresnivalója nincs. Miért fogadják ezt olyan nehezen? Miért akarnak inni mindenképp egy kört? Mi ez a felfokozott sértődés, mikor ki lesznek dobva?

dec. 15. 12:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk elég merész asztalfoglalás nélkül távoli étterembe célzottan menni.
dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%

#11

Vidéken nem az.

Életem során ez az egy alkalom volt mikor nem volt helyünk, pedig voltam pár százszor étteremben.

dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sok az alacsony intelligenciával bíró egyén, ahogy az olyan is, aki "csakazértis" bepróbálkozik, hiába látja, hiába fogja fel a zártkörűs táblát. Pusztán szórakozott, figyelmetlen is van, de van az a tábla, felirat mennyiség, ahol ez azért már nem mentség :D
dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
38%

A magyarok bátor, harcos kipcsák nép.

A Pisa-eredmények mutatkoznak meg a társadalomban.

Elvileg mindenki szeretne tartozni valahova, ezért erősködnek.

Sokak szerint "Nekem jár minden" fogalom latt vannak.

dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%

Mondjuk bocs, a zártkörű rendezvényt

- illik ELŐRE jelezni

- közösségi médiában, SAJÁT HONLAPON jelezni


Nem pedig kibszni egy papírcetlit! az ajtóra, hogy mellesleg...


És utána még nekik állt feljebb, amikor kihívattuk a managert - "ja ő momentán nincs itt".


Oké, akkor megy a hivatalos panasz az üzletvezetőnek.


Nekem semmi bajom a zártkörű rendezvénnyel, hogyha azt értelmesen, 2023-as technikának megfelelő módon, időben jelzik, nem a helyszínen szembesülünk vele, hogy miaf...?

Egyéb esetben panaszt teszek.

dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
Ahol ilyenbe futok, az a hely automatikusan kapja Google-ben az 1 csillagos értékelést. Pont teszek rá hogy valami gazdag pőcs lefoglalta az egészet mert ő "megteheti", attól még én is enni akarok.
dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%

Pont tegnap volt egy ilyen esetem. Telefonáltunk előre a helynek, semmi ilyesmit nem jeleztek. Csak mikor odamentünk, akkor mondták, hogy zártkörű rendezvény van.

Valahogy úgy vagyok vele, hogy egy közismert szórakozóhelyet, ami úgyis minden nap teltházas, egyszerűen nem illik kiadni zártkörű rendezvénynek. Legyenek a zártkörű rendezvények a különtermekben.

dec. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

De ezek a helyek mindig hirdetik, hogy mikor van náluk ilyen.


Mindenesetre ezek nem szociális közintézmények.

dec. 22. 23:06
 19/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindenhol hirdetik előre.
dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
Mert az emberek azt hiszik körülöttök forog a világ, miattuk hoznak törvényeket, a reklámok csak nekik szólnak, az esküvőn ők a legfontosabb vendégek és nem tudják értelmezni hogy egy rendezvényre nem mehetnek be.
jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!